Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jan Zelenka
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1994
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.9.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.10. 16:00 AB023 S.Vršovice - Házená L.Hustopeče 26 : 30
2 liga muži JZČ
25.11. 18:00 AC063 Třeboň - L.Vršovice 32 : 16
16.9. 18:00 AC008 Zruč n.S. - Třeboň 33 : 32
2.liga muži JM
9.9. 17:00 AE001 TJ D.Cerekev - Napajedla 23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 09:00 AH108 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny 24 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 16:00 AK063 Třeboň - Lokomotiva Vršovice 28 : 23
1.10. 14:00 AK023 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 26 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
9.9. 15:00 ALA001 TJ D.Cerekev - Napajedla 21 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN022 J.Hradec - HC Zlín 17 : 38
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:00 AO060 Házená Mělník - HBC Strakonice 13 : 19
20.1. 16:00 AO059 SK Kuřim - Házená Velká Bystřice 12 : 23
20.1. 13:00 AO056 Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice 19 : 18
20.1. 11:00 AO054 HBC Strakonice - TJ Cement Hranice 13 : 23
20.1. 10:00 AO053 Házená Mělník - Házená Velká Bystřice 13 : 26
1.liga ženy
12.11. 13:30 AR048 HC Plzeň - Zlín B 27 : 27
24.9. 15:00 AR010 Kobylisy - HC Plzeň 20 : 25
2.liga ženy - západ
22.10. 15:00 AS030 Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb 32 : 21
24.9. 17:00 AS010 Kobylisy B - J.Hradec 14 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
3.12. 15:30 AUA059 Házená J.Hradec - Slavia 22 : 26
22.10. 17:00 AUA030 Písek - DHC Plzeň 21 : 38
16.9. 12:30 AUA004 Házená J.Hradec - DHC Plzeň 20 : 32
1.liga mladší dorostenky
3.12. 13:00 AV059 J.Hradec - Slavia 22 : 35
16.9. 10:00 AV004 J.Hradec - DHC Plzeň 28 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
12.11. 15:30 AVA048 HC Plzeň - Slavoj Žirovnice 11 : 21
22.10. 13:00 AVA030 Písek - FK Hvězda Cheb 18 : 18
KP ženy
10.12. 17:00 HZ010 Č.Budejovice B - J.Hradec B 30 : 10
Další
Kalendář