TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
13.10. 18:00 AA032 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 28
2.liga muži SM
6.10. 15:00 AF014 Házená Uničov - SKH Polanka n.O 32 : 24
30.9. 14:30 AF012 SKH Polanka n.O - MHK Karviná 22 : 27
22.9. 18:30 AF006 Vsetín - L.Zubří 28 : 22
2.liga starší dorostenci V
22.9. 16:30 AI006 Vsetín - Bohunice 47 : 32
2.liga mladší dorostenci - SM
30.9. 12:30 ALB012 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 23 : 20
Český pohár mužů
19.10. 17:00 AM055 Vsetín - HC ROBE Zubří 34 : 33
17.10. 18:15 AM061 Val.Meziříčí - Kopřivnice 18 : 48
15.9. 15:00 AM044 Házená Uničov - HC Zlín 28 : 35
15.9. 10:30 AM046 SK Droždín - Velká Bystřice 27 : 24
Český pohár žen
27.9. 18:00 AN016 Kunovice - HK Hodonín 20 : 41
MOL liga žen
12.9. 17:00 AW007 Sokol Poruba - Slavia Praha 22 : 17
LOLK Starší žáci
20.10. 10:30 OB023 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 18 : 18
LOLK Mladší žactvo I.
20.10. 09:00 OC013 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 18 : 20
LOLK Mladší žactvo II.
6.10. 13:00 OD011 Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná B 3 : 19
MSL Muži I.
30.9. 16:30 A1015 SKH Polanka B - Třinec 32 : 19
Kalendář
27.10. 14:30 MSL Muži II. A2030 Suchdol n/O - SK Droždín
3.11. 09:00 LOLK Mladší žactvo II. OD027 DHK Zora Olomouc B - TJ Cement Hranice
3.11. 10:30 LOLK Mladší žactvo I. OC021 DHK Zora Olomouc A - Házená Velká Bystřice
3.11. 12:00 LOLK Starší žačky OA038 DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
3.11. 13:30 LOLK Starší žáci OB031 HBC Olomouc 1966 B - TJ Tatran Litovel
17.11. 17:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA059 TJ Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
18.11. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ043 Karviná - Pepino SKP F-M
18.11. 17:00 1.liga starší dorostenci AG043 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.12. 10:30 2.liga muži JM AE055 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov
9.12. 17:00 1.liga ženy AR065 SK UP Olomouc - Sokol V. Meziříčí