TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
9.3. 18:00 AA126 KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 28 : 26
2.2. 17:30 AA093 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 22 : 22
27.1. 17:00 AA085 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha 24 : 27
14.12. 20:00 AA084 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 29
1.12. 18:00 AA070 HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel 37 : 28
17.11. 17:00 AA059 TJ Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň 21 : 37
13.10. 18:00 AA032 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 28
2.liga muži JM
17.3. 15:00 AE088 Juliánov - TJ Sokol II. Prostějov 20 : 31
16.3. 17:00 AE089 Ivančice - TJ D.Cerekev 30 : 16
2.12. 14:30 AE055 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov 26 : 23
25.11. 17:00 AE054 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov 39 : 31
2.liga muži SM
6.10. 15:00 AF014 Házená Uničov - SKH Polanka n.O 32 : 24
30.9. 14:30 AF012 SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná 22 : 27
22.9. 18:30 AF006 Vsetín - L.Zubří 28 : 22
1.liga starší dorostenci
3.3. 16:00 AG073 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 37 : 21
18.11. 17:00 AG043 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 29
2.liga starší dorostenci V
25.11. 12:30 AI054 Sokol Újezd u Brna - Žeravice 43 : 30
22.9. 16:30 AI006 Vsetín - Bohunice 47 : 32
1.liga mladší dorostenci
3.3. 14:00 AJ073 Sokol Nové Veselí - Karviná 32 : 22
18.11. 15:00 AJ043 Karviná - Pepino SKP F-M 21 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
16.3. 15:00 ALA089 HK Ivančice - Nové Bránice 36 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
30.9. 12:30 ALB012 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 23 : 20
Český pohár mužů
19.10. 17:00 AM055 Vsetín - HC ROBE Zubří 34 : 33
17.10. 18:15 AM061 Val.Meziříčí - KH ISMM Kopřivnice 18 : 48
15.9. 15:00 AM044 Házená Uničov - HC Zlín 28 : 35
15.9. 10:30 AM046 SK Droždín - Velká Bystřice 27 : 24
Český pohár žen
27.9. 18:00 AN016 Kunovice - HK Hodonín 20 : 41
1.liga ženy
23.2. 16:00 AR068 HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí 44 : 22
9.12. 17:00 AR065 SK UP Olomouc - Sokol V. Meziříčí 30 : 29
1.liga starších dorostenek
3.11. 11:00 AUA042 SHK Veselí n.M. - Poruba A 23 : 23
Další
Kalendář
23.3. 14:30 ZLJ mladší žáci II. ZBA046 Holešov B_ch - Rožnov p.R._ch
23.3. 16:00 ZL starší žáci ZC046 Holešov - Rožnov p.R.
24.3. 10:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA145 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
24.3. 16:30 LOLK Starší žačky OA050 TJ Holešov - DHK Litovel
24.3. 18:00 2.liga muži SM AF096 TJ SOGOS Holešov - Napajedla
28.4. 17:00 1.liga ženy AR109 SK UP Olomouc - HK Ivančice
5.5. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB116 TJ Sokol Luhačovice - HC Nový Jičín
5.5. 12:30 2.liga muži SM AF116 Luhačovice - Vsetín
11.5. 12:00 LOLK Mladší žactvo II - jarní část OF023 TJ Cement Hranice - SK Žeravice
18.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA131 Maloměřice - Újezd u Brna
18.5. 11:00 1.liga muži AB131 Maloměřice - HK Bystřice p.H.
18.5. 13:00 2.liga muži JM AE131 SHC Maloměřice B - Telnice