TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
22.9. 18:30 AF006 Vsetín - L.Zubří 28 : 22
2.liga starší dorostenci V
22.9. 16:30 AI006 Vsetín - Bohunice 47 : 32
Český pohár mužů
15.9. 15:00 AM044 Házená Uničov - HC Zlín 28 : 35
15.9. 10:30 AM046 SK Droždín - Velká Bystřice 27 : 24
MOL liga žen
12.9. 17:00 AW007 Sokol Poruba - Slavia Praha 22 : 17
Kalendář
27.9. 18:00 Český pohár žen AN016 Kunovice - HK Hodonín
30.9. 12:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB012 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice
30.9. 14:30 2.liga muži SM AF012 SKH Polanka n.O - MHK Karviná
30.9. 16:30 MSL Muži I. A1015 SKH Polanka B - Třinec
6.10. 13:00 LOLK Mladší žactvo II. OD011 Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná B
6.10. 15:00 2.liga muži SM AF014 Házená Uničov - SKH Polanka n.O
13.10. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA023 Olomouc - Slavia
13.10. 18:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA032 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
20.10. 09:00 LOLK Mladší žactvo I. OC013 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel
20.10. 10:30 LOLK Starší žáci OB023 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice
31.10. 18:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA039 Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
3.11. 09:00 LOLK Mladší žactvo II. OD027 DHK Zora Olomouc B - TJ Cement Hranice
3.11. 10:30 LOLK Mladší žactvo I. OC021 DHK Zora Olomouc A - Házená Velká Bystřice
3.11. 12:00 LOLK Starší žačky OA038 DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
3.11. 13:30 LOLK Starší žáci OB031 HBC Olomouc 1966 B - TJ Tatran Litovel
18.11. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ043 Karviná - Pepino SKP F-M
18.11. 17:00 1.liga starší dorostenci AG043 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.12. 10:30 2.liga muži JM AE055 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov
9.12. 17:00 1.liga ženy AR065 SK UP Olomouc - Sokol V. Meziříčí