TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenky - východ
23.2. 13:15 AVB068 HK Hodonín - Karviná 39 : 24
3.11. 13:30 AVB039 SKH Velká n.V. - Karviná 39 : 34
MOL liga žen
10.2. 17:30 AW089 SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 26 : 20
12.9. 17:00 AW007 Sokol Poruba - Slavia Praha 22 : 17
Jihomoravská liga mužů
17.3. 17:00 LA033 Juliánov B - Nové Bránice 26 : 22
Jihomoravská liga st. žáků
16.3. 13:00 LF089 Ivančice - Újezd u Brna 35 : 38
Jihomoravská liga st. žákyní
3.11. 09:00 LG021 SHK Veselí n. M. - Bohunice 30 : 4
Jihomoravská liga ml. žáků
25.11. 15:15 LH054 Telnice - Handball Brno B 24 : 11
Jihomoravská liga ml. žákyní
3.11. 15:00 LJ031 Velká n.V. B - Ivančice 4 : 13
LOLK Starší žáci
27.10. 10:00 OB028 Házená Velká Bystřice - Sokol Horka n.M. 23 : 19
20.10. 10:30 OB023 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 18 : 18
LOLK Mladší žactvo I.
20.10. 09:00 OC013 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 18 : 20
LOLK Mladší žactvo II.
27.10. 12:30 OD024 SK Droždín - Házená Uničov 17 : 11
27.10. 08:30 OD021 Velká Bystřice/Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná B 14 : 5
6.10. 13:00 OD011 Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná B 3 : 19
MSL Muži I.
30.9. 16:30 A1015 SKH Polanka B - Třinec 32 : 19
ZLJ mladší žáci II.
9.3. 11:00 ZBA037 Napajedla_s - Holešov B_ch 5 : 24
ZL starší žáci
9.3. 13:00 ZC037 Napajedla - Holešov 30 : 14
Zpět Další
Kalendář
23.3. 14:30 ZLJ mladší žáci II. ZBA046 Holešov B_ch - Rožnov p.R._ch
23.3. 16:00 ZL starší žáci ZC046 Holešov - Rožnov p.R.
24.3. 10:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA145 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
24.3. 16:30 LOLK Starší žačky OA050 TJ Holešov - DHK Litovel
24.3. 18:00 2.liga muži SM AF096 TJ SOGOS Holešov - Napajedla
28.4. 17:00 1.liga ženy AR109 SK UP Olomouc - HK Ivančice
5.5. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB116 TJ Sokol Luhačovice - HC Nový Jičín
5.5. 12:30 2.liga muži SM AF116 Luhačovice - Vsetín
11.5. 12:00 LOLK Mladší žactvo II - jarní část OF023 TJ Cement Hranice - SK Žeravice
18.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA131 Maloměřice - Újezd u Brna
18.5. 11:00 1.liga muži AB131 Maloměřice - HK Bystřice p.H.
18.5. 13:00 2.liga muži JM AE131 SHC Maloměřice B - Telnice