TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Laštovička
Mateřský klub Jiskra Havl.Brod
Rok narození 1991
Typ licence Licence B
Platnost licence 8.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 17:00 AE023 TJ D.Cerekev - Ivančice 16 : 22
7.10. 16:30 AE017 SKKP Brno B - HBC Olomouc 1966 35 : 37
23.9. 15:00 AE005 Juliánov - Sokol V. Meziříčí 26 : 28
2.liga starší dorostenci V
14.10. 15:45 AI021 Sokol Újezd u Brna - Vsetín 40 : 35
13.10. 15:00 AI023 TJ D.Cerekev - Sokol Sokolnice 29 : 34
1.liga mladší dorostenci
30.9. 14:30 AJ008 Sokol Žďár n. S. - Náchod 28 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
14.10. 13:45 ALA021 Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A 28 : 47
7.10. 18:30 ALA017 SKKP Handball Brno A - HBC Olomouc 1966 24 : 34
23.9. 13:00 ALA005 Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí 18 : 46
Český pohár mužů
1.9. 17:00 AM024 TJ D.Cerekev - Telnice 23 : 33
2.liga mladší dorostenky - východ
14.10. 17:45 AVB019 Újezd u Brna - Zábřeh 12 : 56
Liga Vysočiny - mladší žáci
6.10. 13:30 JC040 TJ D. Cerekev - Sokol N. Veselí B 15 : 21
6.10. 12:30 JC038 SK Kuřim B - TJ D. Cerekev 13 : 10
6.10. 12:00 JC037 Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A 16 : 29
6.10. 11:00 JC035 Sokol V. Meziříčí A - TJ D. Cerekev 23 : 2
6.10. 10:30 JC034 Sokol N. Veselí B - SK Kuřim B 21 : 12
6.10. 09:30 JC032 SK Kuřim B - Sokol V. Meziříčí A 8 : 17
6.10. 09:00 JC031 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí B 16 : 16
Liga Vysočiny - starší žákyně
7.10. 12:20 JD016 DHK Pardubice A - Sokol V. Meziříčí 12 : 10
7.10. 11:40 JD015 Slavoj Žirovnice - SK Polička 26 : 2
7.10. 11:00 JD014 Ledeč n. S. - Sokol V. Meziříčí 10 : 7
7.10. 09:00 JD011 DHK Pardubice A - Ledeč n. S. 7 : 4
Jihomoravská liga st. žáků
14.10. 10:30 LF023 Újezd u Brna - Ivančice 35 : 13
Další
Kalendář
20.10. 09:00 Liga Vysočiny - starší žákyně JD031 Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod
20.10. 09:40 Liga Vysočiny - starší žákyně JD032 Ledeč n. S. - Sokol V. Meziříčí
20.10. 11:00 Liga Vysočiny - starší žákyně JD034 Jiskra H. Brod - Ledeč n. S.
20.10. 11:40 Liga Vysočiny - starší žákyně JD035 Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice A
20.10. 13:00 Liga Vysočiny - starší žákyně JD037 Jiskra H. Brod - Sokol V. Meziříčí
20.10. 14:20 Liga Vysočiny - starší žákyně JD039 Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
20.10. 15:00 Liga Vysočiny - starší žákyně JD040 DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod
28.10. 13:00 2.liga starší dorostenci V AI029 Bohunice - Sokol Újezd u Brna
28.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA029 Bohunice - Újezd u Brna
28.10. 17:00 2.liga muži JM AE029 Bohunice - Telnice
25.11. 13:00 2.liga starší dorostenci V AI051 Bohunice - TJ Tatran Litovel
25.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA051 Bohunice - SK Kuřim
25.11. 17:00 2.liga muži JM AE051 Bohunice - SK Kuřim
1.12. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA057 Maloměřice - HBC Olomouc 1966
1.12. 11:00 2.liga muži JM AE057 SHC Maloměřice B - HBC Olomouc 1966
1.12. 13:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH057 SHC Maloměřice - Házená L.Hustopeče