Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kremláček
Mateřský klub HK Ivančice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 18:00 AC066 Sokol Žďár n. S. - TJ Lokomotiva Plzeň 36 : 29
5.11. 16:00 AC044 Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň 34 : 29
14.10. 19:00 AC033 Sokol Žďár n. S. - Košutka 31 : 28
2.liga starší dorostenci - M
10.2. 19:00 AI239 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M. 41 : 35
24.9. 14:00 AI024 Sokol Sokolnice - Sokol Telnice 26 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.11. 13:45 AJ066 Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 26 : 44
5.11. 14:00 AJ045 Sokol Nové Veselí - Liberec 37 : 18
5.11. 12:00 AJ044 Sokol Žďár n. S. - Dukla 27 : 30
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 17:30 ALA072 SKKP Handball Brno A - Bohunice 25 : 33
18.2. 15:30 ALA068 SKKP Handball Brno B - Újezd u Brna 43 : 27
3.11. 19:30 ALA038 Sokol Juliánov - Maloměřice 28 : 26
22.10. 12:15 ALA041 Nové Bránice - SKKP Handball Brno B 19 : 32
Český pohár mužů
3.9. 17:00 AM020 Juliánov - Házená L.Hustopeče 20 : 40
Český pohár žen
28.9. 17:00 AN015 Bohunice - Otrokovice 27 : 19
2.liga ženy - východ
10.2. 14:00 AT033 Hodonín B - Poruba B 29 : 33
19.11. 16:00 AT027 Hodonín B - Karviná 38 : 9
11.11. 17:00 AT022 Bohunice - Karviná 29 : 14
2.liga mladší dorostenky - východ
3.2. 13:00 AVB077 HK Hodonín - SK Žeravice 20 : 34
9.12. 13:40 AVB064 Zábřeh - HK Hodonín 28 : 18
Jihomoravská liga mužů
24.9. 16:00 LA012 Sokolnice - Nové Bránice 34 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
3.11. 18:00 LF044 Juliánov - SHC Maloměřice 26 : 20
2.11. 17:30 LF029 Juliánov - Bohunice 21 : 32
21.10. 15:00 LF089 SK Kuřim A - Juliánov 22 : 19
17.9. 13:30 LF011 SK Kuřim A - SHC Maloměřice 27 : 16
Jihomoravská liga st. žákyní
11.11. 15:30 LG022 Bohunice - Měnín 28 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
22.11. 18:00 LH025 Nové Bránice - Bohunice B 22 : 14
3.11. 16:30 LH044 Juliánov - SHC Maloměřice 19 : 26
21.10. 13:30 LH089 SK Kuřim A - Juliánov 24 : 10
21.10. 12:00 LH091 SK Kuřim B - Handball Brno B 26 : 10
17.9. 15:00 LH013 SK Kuřim B - Juliánov 28 : 23
Další
Kalendář
25.2. 14:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH100 Handball Brno A - Sokolnice
3.3. 11:00 1.liga mladší dorostenci AJ081 Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice
4.3. 14:30 1.liga mladší dorostenci AJ080 Sokol Nové Veselí - Karviná
4.3. 16:30 1.liga starší dorostenci AG080 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
11.3. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI231 Sokol Sokolnice - Bohunice
18.3. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA085 Nové Bránice - Napajedla
25.3. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ094 Sokol Žďár n. S. - Jičín
25.3. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ093 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
8.4. 17:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA073 SKKP Handball Brno A - Napajedla
15.4. 17:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA107 SKKP Handball Brno B - Nové Bránice
22.4. 12:00 Jihomoravská liga st. žáků LF143 Sokolnice - SK Kuřim B
22.4. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI180 Sokol Sokolnice - Litovel
22.4. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA042 Sokolnice - Hostěrádky
5.5. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB121 Žeravice - Rožnov p.R.
5.5. 14:00 LOLK Starší žáci OB044 Žeravice - Házená Velká Bystřice
5.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB120 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
5.5. 18:00 2.liga muži SM AF121 Žeravice - Rožnov p.R.
19.5. 00:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB130 HK Hodonín - Zábřeh
26.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI222 Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.