Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kremláček
Mateřský klub HK Ivančice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.12. 15:00 AB057 Vsetín - Házená L.Hustopeče 31 : 32
9.11. 17:30 AB041 Velká Bystřice - Náchod 32 : 23
20.10. 17:00 AB028 HC Zlín - Náchod 32 : 26
28.9. 17:00 AB012 TJ Tatran Litovel - Vsetín 30 : 22
2.liga muži JM
22.9. 17:00 AE005 Telnice - Sokol V. Meziříčí 38 : 22
1.liga starší dorostenci
17.11. 14:30 AG046 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 36 : 25
2.liga starší dorostenci V
1.12. 12:30 AI067 Vsetín - Žeravice 34 : 35
24.11. 14:30 AI060 Nové Bránice - Vsetín 38 : 31
26.10. 15:00 AI021 Nové Bránice - Žeravice 39 : 23
20.10. 15:00 AI032 Zlín - Sokol Sokolnice 39 : 24
12.10. 14:30 AI023 Handball Brno - Nové Bránice 31 : 44
1.liga mladší dorostenci
17.11. 12:30 AJ046 Sokol Nové Veselí - Karviná 25 : 22
17.11. 10:30 AJ047 Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 24 : 27
9.11. 15:30 AJ041 Velká Bystřice - Liberec 33 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
12.10. 12:30 ALA021 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Centrum Haná 34 : 15
22.9. 15:00 ALA005 Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí 39 : 37
Český pohár mužů
17.10. 18:30 AM064 Telnice - TJ Tatran Litovel 29 : 44
15.9. 17:00 AM047 Bohunice - HC Zlín 26 : 32
Žákovská liga starších žáků
7.12. 09:00 AO041 Telnice - Zlín 19 : 16
1.liga ženy
30.11. 15:00 AR060 Kunovice - S.Vršovice A 26 : 26
2.11. 15:00 AR038 Kunovice - Otrokovice 40 : 26
6.10. 16:00 AR014 Otrokovice - SK UP Olomouc 31 : 22
2.liga starších dorostenek
30.11. 13:00 AUB060 SHK Kunovice - TJ Turnov 37 : 15
2.11. 09:30 AUB038 SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice 35 : 23
6.10. 14:00 AUB014 TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň 30 : 21
1.liga mladší dorostenky
6.10. 12:00 AV014 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 24 : 35
Jihomoravská liga mužů
24.11. 16:15 LA008 Nové Bránice - Měnín 40 : 18
21.9. 16:00 LA001 Měnín - Uh. Hradiště 27 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
5.10. 10:45 LF014 Juliánov - Bohunice 16 : 32
22.9. 13:30 LF005 Telnice - Sokolnice 49 : 23
Další
Kalendář