TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jan Dlouhý
Mateřský klub HK Lovosice
Rok narození 1994
Typ licence Licence B
Platnost licence 22.9.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.10. 16:30 AB042 Chodov - Velká Bystřice 34 : 30
23.9. 16:00 AB013 Náchod - Tatran Litovel 20 : 33
2 liga muži JZČ
18.2. 15:00 AC070 L.Vršovice - VŠ Plzeň 25 : 29
12.11. 11:00 AC054 Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S. 23 : 25
10.9. 17:00 AC003 Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí 26 : 21
2.liga muži SVČ
12.5. 10:00 AD130 Loko Louny - Dukla B 21 : 32
22.4. 17:30 AD113 1.HC Pardubice - Loko Louny 36 : 27
14.4. 17:00 AD104 Loko Louny - Sokol Úvaly 30 : 29
2.liga starší dorostenci Č
12.5. 14:30 AH204 Loko Louny - HBC Strakonice 1921 46 : 23
22.4. 13:30 AH181 1.HC Pardubice - ELP Jablonec 54 : 28
14.4. 14:30 AH170 Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 35 : 25
18.2. 17:00 AH124 L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 19 : 20
12.11. 09:00 AH072 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové 23 : 29
29.10. 14:15 AH056 Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí 28 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
19.5. 15:00 AK082 HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Úvaly 33 : 37
12.5. 12:00 AK130 Loko Louny - Sokol Šťáhlavy 39 : 31
22.4. 15:30 AK113 1.HC Pardubice - Loko Louny 32 : 36
14.4. 12:00 AK104 Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 29 : 38
18.2. 13:00 AK070 Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy 29 : 35
23.9. 13:00 AK013 Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod 33 : 21
Český pohár žen
25.10. 18:30 AN024 S.Vršovice - Sokol Písek 31 : 33
Žákovská liga starších žáků
17.2. 16:00 AO119 Litovel - Házená L.Hustopeče 26 : 22
17.2. 15:00 AO118 TJ Cement Hranice - Talent Plzeň 11 : 30
17.2. 13:00 AO116 Házená L.Hustopeče - TJ Cement Hranice 14 : 20
17.2. 12:00 AO115 Litovel - Talent Plzeň 13 : 18
17.2. 09:00 AO112 TJ Cement Hranice - Litovel 16 : 25
Žákovská liga starších žaček
10.3. 13:30 AP155 Lázně Kynžvart - Otrokovice 17 : 14
10.3. 12:35 AP154 Ústí n.L. - Ostrava-Zábřeh 26 : 18
10.3. 11:40 AP153 Otrokovice - Bohunice 18 : 19
10.3. 08:55 AP150 Ostrava-Zábřeh - Otrokovice 18 : 27
Další
Kalendář