TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Adam Beneš
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1996
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.3. 16:00 AB092 Náchod - Házená L.Hustopeče 33 : 26
25.11. 17:00 AB066 Dvůr Králové - S.Vršovice 20 : 21
4.11. 16:00 AB046 Náchod - HK Bystřice p.H. 25 : 26
30.9. 18:00 AB022 Dvůr Králové - HC Zlín 24 : 21
2.liga muži SVČ
24.3. 18:00 AD092 Náchod B - HK Lovosice B 28 : 39
4.11. 18:00 AD046 Náchod B - Slavia 27 : 33
2.liga muži JM
14.4. 17:00 AE105 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 25 : 23
25.2. 17:00 AE074 Bohunice - Telnice 21 : 22
18.11. 17:00 AE056 TJ D.Cerekev - Sokol II.Prostějov 30 : 26
2.liga starší dorostenci Č
25.11. 15:00 AH088 1.HK Dvůr Králové - ZJ Kovofiniš Ledeč 35 : 29
4.11. 13:00 AH062 Náchod - TJ Sokol Bělá 28 : 17
30.9. 16:00 AH028 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá 21 : 17
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 19:00 AI171 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 31 : 38
25.2. 15:00 AI132 Bohunice - SKH Polanka n.O. 26 : 29
12.11. 14:00 AI069 Sokol Sokolnice - Vsetín 28 : 32
2.liga mladší dorostenci - Č
3.3. 13:00 AK079 Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod 29 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
25.3. 13:00 ALA092 Újezd u Brna - HK Ivančice 34 : 31
25.2. 13:00 ALA074 Bohunice - Nové Bránice 22 : 19
12.11. 17:30 ALA051 SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov 47 : 27
Český pohár mužů
28.9. 12:00 AM034 H.Brod - Ml. Boleslav 29 : 30
Žákovská liga starších žáků
9.12. 14:25 AO018 Zubří - Nový Jičín 24 : 14
9.12. 12:35 AO016 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 22 : 23
9.12. 11:40 AO015 TJ Cement Hranice - Nový Jičín 25 : 19
9.12. 09:50 AO013 Nový Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 20 : 26
9.12. 08:55 AO012 Zubří - TJ Cement Hranice 21 : 19
1.liga ženy
3.3. 11:00 AR081 H.Brod - HC Plzeň 19 : 35
10.12. 12:00 AR066 H.Brod - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
22.10. 15:00 AR027 Zlín B - Sokol V. Meziříčí 38 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
10.12. 14:00 AUA066 H.Brod - DHK Baník Most 18 : 34
1.liga starší dorostenky - východ
9.12. 17:00 AUB036 HK Ivančice - Poruba 24 : 19
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH192 1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
28.4. 17:00 1.liga muži AB120 Dvůr Králové - Velká Bystřice
5.5. 10:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA120 H.Brod - Kobylisy
5.5. 12:00 1.liga ženy AR120 H.Brod - Kobylisy
5.5. 14:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA120 H.Brod - Kobylisy