TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Adam Baader
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1980
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
22.9. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ007 Ivančice - Velká n.V.
22.9. 13:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG007 Ivančice - SKH Velká n.V.
22.9. 15:30 1.liga ženy AR008 HK Ivančice - S.Vršovice A
29.9. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH009 Házená L.Hustopeče - Telnice
29.9. 11:00 Jihomoravská liga st. žáků LF009 Házená L.Hustopeče - Telnice
29.9. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA009 Házená L. Hustopeče - Sokol Telnice
29.9. 15:00 1.liga muži AB009 Házená L.Hustopeče - S.Vršovice
5.10. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH018 Ivančice - Sokolnice
5.10. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF018 Ivančice - Sokolnice
5.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA018 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
5.10. 17:00 2.liga muži JM AE018 Ivančice - Sokol V. Meziříčí
12.10. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC025 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
12.10. 10:30 MSK_OLK Starší žáci TC026 TJ Sokol Centrum Haná - TJ Tatran Litovel
12.10. 12:00 MSK_OLK Starší žáci TC027 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel
13.10. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI028 Vsetín - TJ Cement Hranice
13.10. 15:00 1.liga muži AB024 Vsetín - Chodov
27.10. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV036 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
27.10. 14:00 1.liga ženy AR036 Otrokovice - H.Brod
2.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB034 TJ Tatran Litovel - Zlín
2.11. 18:00 1.liga muži AB034 TJ Tatran Litovel - HC Zlín
17.11. 10:30 2.liga muži JM AE047 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov
30.11. 12:00 ZL mladší žactvo II ZB068 Kunovice_d - Holešov B_s
30.11. 13:00 2.liga starších dorostenek AUB060 SHK Kunovice - TJ Turnov
30.11. 15:00 1.liga ženy AR060 Kunovice - S.Vršovice A
1.12. 16:00 2.liga muži SM AF058 TJ Tatran Litovel B - Házená Uničov
7.12. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH062 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
7.12. 17:00 1.liga muži AB062 Dvůr Králové - S.Vršovice