Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Adam Baader
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1980
Typ licence Licence A
Platnost licence 5.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 16:00 AA056 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30 : 29
18.11. 18:00 AA050 HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice 20 : 29
30.9. 18:00 AA019 Kopřivnice - HBC Strakonice 1921 30 : 21
1.liga muži
17.2. 17:00 AB067 Tatran Litovel - S.Vršovice 37 : 27
29.10. 11:00 AB037 Házená L.Hustopeče - Tatran Litovel 24 : 32
16.9. 17:00 AB007 Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 30 : 24
2.liga muži JM
17.9. 14:30 AE009 Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice 27 : 31
2.liga starší dorostenci - M
17.2. 15:00 AI122 Litovel - Sokol V. Meziříčí 42 : 22
17.9. 12:30 AI011 TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice 22 : 22
16.9. 15:00 AI015 Litovel - Sokol Juliánov 33 : 13
Český pohár mužů
15.11. 18:30 AM075 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 24 : 32
1.liga ženy
3.12. 16:00 AR057 Otrokovice - DHC Plzeň 20 : 25
8.10. 13:00 AR013 Otrokovice - S.Vršovice 33 : 32
2.liga ženy - východ
15.10. 17:00 AT011 Olomouc - Poruba B 39 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
3.12. 12:00 AUB057 TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh 34 : 21
1.liga mladší dorostenky
3.12. 14:00 AV057 TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň 27 : 21
8.10. 15:00 AV013 TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 31 : 30
LOLK Mladší žactvo I.
17.9. 10:45 OC005 TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel 18 : 27
LOLK Mladší žactvo II.
17.9. 16:30 OD007 Sokol Kostelec na Hané - Žeravice 14 : 18
Další
Kalendář
24.2. 17:00 Extraliga muži AA098 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921
10.3. 19:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB088 Zlín - Olomouc
11.3. 10:00 ZL mladší žactvo I ZA051 Zlín C_ch - Zlín A_d
11.3. 13:00 1.liga ženy AR088 Zlín B - H.Brod
15.4. 10:30 1.liga muži AB108 Velká Bystřice - Chodov
15.4. 12:30 2.liga ženy - východ AT047 Házená Velká Bystřice - Karviná
15.4. 14:30 1.liga starší dorostenci AG108 Velká Bystřice - Dukla
21.4. 16:00 2.liga muži JM AE109 Sokol II.Prostějov - Napajedla
22.4. 12:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG031 Ivančice - Bohunice
22.4. 13:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB104 HK Ivančice - Zlín
22.4. 15:30 1.liga ženy AR104 HK Ivančice - Zlín B
29.4. 13:00 LOLK Mladší žactvo I. OC040 Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná A
29.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI191 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná
6.5. 11:00 1.liga muži AB125 HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče
6.5. 13:00 ZL starší žáci ZC098 Bystřice p.H. - Napajedla
13.5. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV121 Olomouc - S.Vršovice
13.5. 17:00 2.liga ženy - východ AT060 Olomouc - Házená Velká Bystřice