TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Dvořáček
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.9.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
3.10. 18:00 AA029 M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno 28 : 22
1.liga muži
22.9. 17:00 AB006 Náchod - Házená L.Hustopeče 20 : 23
2.liga muži SZČ
7.10. 10:00 AD013 Dukla B - Ml. Boleslav 25 : 19
2.liga muži JM
13.10. 17:00 AE023 TJ D.Cerekev - Ivančice 16 : 22
2.liga starší dorostenci V
13.10. 15:00 AI023 TJ D.Cerekev - Sokol Sokolnice 29 : 34
1.liga mladší dorostenci
22.9. 15:00 AJ006 Náchod - Sokol Nové Veselí 23 : 30
Český pohár žen
28.9. 11:00 AN017 J.Hradec - H.Brod 32 : 26
1.liga ženy
14.10. 16:00 AR020 S.Vršovice A - HC Plzeň 24 : 27
15.9. 17:00 AR001 Bohunice - HK Ivančice 22 : 25
2.liga ženy - západ
14.10. 18:00 AS020 S.Vršovice B - Slavoj Tachov 23 : 35
2.liga mladší dorostenky - východ
15.9. 15:00 AVB001 Bohunice - Újezd u Brna 37 : 9
MOL liga žen
6.10. 17:30 AW023 Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. 31 : 25
Jihomoravská liga ml. žákyní
15.9. 13:00 LJ001 Bohunice - Ivančice 7 : 23
Kalendář
27.10. 11:00 2.liga starších dorostenek AUB035 Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27.10. 13:00 1.liga ženy AR035 Sokol V. Meziříčí - H.Brod
4.11. 16:00 2.liga muži SZČ AD031 VŠ Plzeň - Ml. Boleslav
11.11. 10:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ036 Ivančice - Hodonín
11.11. 11:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG022 Ivančice - SHK Veselí n. M.
11.11. 13:30 1.liga starších dorostenek AUA043 HK Ivančice - Poruba A
11.11. 15:30 1.liga ženy AR043 HK Ivančice - SK UP Olomouc
25.11. 11:00 1.liga muži AB051 Házená L.Hustopeče - S.Vršovice
25.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF053 Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna
25.11. 14:45 Jihomoravská liga ml. žáků LH053 Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna
2.12. 15:00 1.liga ženy AR059 Kobylisy - HC Plzeň
8.12. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB061 Slavoj Žirovnice - Kobylisy