TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Deml
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 10:30 AA058 HCB Karviná - HBC Strakonice 1921 38 : 26
1.liga muži
24.9. 17:00 AB017 Jičín B - Chodov 24 : 23
2 liga muži JZČ
15.4. 18:00 AC107 Sokol Žďár n. S. - Třeboň 35 : 30
18.2. 18:00 AC067 H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň 32 : 39
2.liga muži JM
30.9. 17:00 AE023 TJ D.Cerekev - Ivančice 24 : 30
1.liga starší dorostenci
24.9. 13:00 AG017 Jičín - Dukla 24 : 27
2.liga starší dorostenci Č
24.3. 13:00 AH154 Náchod - L.Vršovice 31 : 27
11.3. 16:00 AH226 ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec 32 : 23
16.12. 17:00 AH107 Náchod - 1.HK Dvůr Králové 24 : 18
10.12. 15:00 AH103 1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec 35 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.4. 16:00 AJ107 Sokol Žďár n. S. - Liberec 37 : 26
24.9. 15:00 AJ017 Jičín - Dukla 25 : 39
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 11:00 AK092 Náchod - Lokomotiva Vršovice 43 : 26
18.2. 16:00 AK067 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice 31 : 41
2.liga mladší dorostenci - JM
30.9. 15:00 ALA023 TJ D.Cerekev - HK Ivančice 26 : 22
1.liga ženy
10.2. 16:30 AR069 Kobylisy - HK Ivančice 41 : 22
10.2. 14:30 AR067 S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí 28 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
14.4. 15:00 AUA101 Slavoj Žirovnice - Astra Praha 26 : 15
1.liga mladší dorostenky
10.2. 12:30 AV067 S.Vršovice - DHK Baník Most 14 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
14.4. 13:00 AVA101 Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň 23 : 18
MOL liga žen
22.10. 17:00 AW048 HC Zlín - HK Hodonín 23 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
14.10. 15:00 JB042 Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim 11 : 9
14.10. 14:20 JB041 Sokol N. Veselí A - Pardubice 23 : 8
14.10. 12:20 JB038 Pardubice - Havl. Brod 16 : 15
14.10. 10:20 JB035 Sokol V. Meziříčí B - Pardubice 6 : 19
Další
Kalendář
21.4. 18:00 MOL liga žen AW181 SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
28.4. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK115 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
29.4. 17:00 2.liga ženy - západ AS113 DHK Pardubice - Ústí n.L.
1.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC100 Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
5.5. 10:00 2.liga muži SVČ AD123 Dukla B - Náchod B
5.5. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ123 Dukla - Talent Plzeň A
5.5. 14:00 1.liga starší dorostenci AG123 Dukla - Talent Plzeň
12.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA121 H.Brod - TJ Sokol Bělá
12.5. 18:00 2 liga muži JZČ AC127 H.Brod - Zruč n.S.
20.5. 17:30 2.liga starší dorostenci Č AH215 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly