TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Dominik Florián
Mateřský klub Sokol Újezd u Brna
Rok narození 1997
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 16:00 AC044 Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň 34 : 29
2.liga muži JM
13.5. 17:00 AE130 Juliánov - Sokol Kostelec na Hané 27 : 29
11.11. 11:00 AE049 Maloměřice - Napajedla 22 : 13
4.11. 18:00 AE044 SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané 31 : 32
7.10. 11:00 AE027 Maloměřice - TJ D.Cerekev 41 : 17
23.9. 17:00 AE013 Sokol V. Meziříčí - Napajedla 20 : 22
9.9. 17:00 AE004 Ivančice - Sokol Kostelec na Hané 36 : 25
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:45 AG012 Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň 25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
13.5. 15:00 AI204 Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice 25 : 39
23.9. 15:00 AI017 Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R. 32 : 35
1.liga mladší dorostenci
19.11. 15:00 AJ056 Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36 : 22
5.11. 14:00 AJ045 Sokol Nové Veselí - Liberec 37 : 18
5.11. 12:00 AJ044 Sokol Žďár n. S. - Dukla 27 : 30
16.9. 12:45 AJ012 Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A 28 : 18
16.9. 10:45 AJ011 Sokol Žďár n. S. - Karviná 36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
11.11. 09:00 ALA049 Maloměřice - Napajedla 24 : 50
29.10. 17:30 ALA040 SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev 23 : 24
7.10. 09:00 ALA027 Maloměřice - TJ D.Cerekev 30 : 38
Český pohár mužů
7.9. 19:00 AM026 SK Kuřim - Maloměřice 21 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN021 Bohunice - SHK Veselí n.M. 19 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:00 AO300 Uh. Hradiště - TJ Cement Hranice 23 : 15
20.5. 14:00 AO297 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 20 : 14
20.5. 11:00 AO294 TJ Cement Hranice - S.Vršovice 19 : 16
20.5. 10:00 AO293 Uh. Hradiště - Dukla B 18 : 15
19.5. 17:15 AO290 Liberec - Zubří 16 : 19
19.5. 15:25 AO288 HBC Strakonice - Liberec 22 : 21
19.5. 14:30 AO287 Zubří - HBC Jičín 23 : 21
19.5. 12:40 AO285 HBC Jičín - Liberec 22 : 19
19.5. 09:55 AO282 HBC Strakonice - HBC Jičín 24 : 29
19.5. 09:00 AO281 Házená L.Hustopeče - Zubří 11 : 23
Další
Kalendář