TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Dominik Florián
Mateřský klub Sokol Újezd u Brna
Rok narození 1997
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 13:00 AE024 SHC Maloměřice B - SK Kuřim 23 : 28
22.9. 17:00 AE004 Ivančice - HBC Olomouc 1966 38 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
22.9. 15:00 ALA004 HK Ivančice - HBC Olomouc 1966 35 : 55
Český pohár žen
28.9. 13:00 AN015 SK UP Olomouc - HK Ivančice 34 : 31
1.liga starších dorostenek
14.10. 13:00 AUA020 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 22 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
6.10. 18:00 LF017 Handball Brno B - Házená L.Hustopeče 27 : 29
22.9. 13:00 LF004 Ivančice - Házená L.Hustopeče 20 : 36
Jihomoravská liga st. žákyní
14.10. 11:00 LG012 SHK Veselí n. M. - SK Kuřim 22 : 8
6.10. 10:00 LG009 Měnín - Hodonín 13 : 26
Jihomoravská liga ml. žáků
13.10. 15:00 LH024 SHC Maloměřice - SK Kuřim 1 : 15
6.10. 16:30 LH017 Handball Brno A - Házená L.Hustopeče 10 : 10
Kalendář
27.10. 17:00 2.liga muži SM AF025 Házená Uničov - Rožnov p.R.
4.11. 10:30 2.liga muži JM AE031 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966
4.11. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA031 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966
4.11. 14:30 LOLK Mladší žactvo I. OC019 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel
4.11. 16:00 LOLK Starší žáci OB035 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Sokol Centrum Haná B
4.11. 17:30 LOLK Mladší žactvo II. OD028 TJ Sokol Centrum Haná B - TJ Senice na Hané
10.11. 12:30 ZL mladší žactvo II ZB056 Zlín C_d - Holešov B_ch
10.11. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA046 Zlín - DHC Plzeň
10.11. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV046 Zlín - DHC Plzeň
11.11. 13:00 2.liga starší dorostenci V AI040 Bohunice - TJ D.Cerekev
11.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA040 Bohunice - Nové Bránice
11.11. 17:00 2.liga muži JM AE040 Bohunice - TJ D.Cerekev
17.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI045 TJ D.Cerekev - TJ FS Napajedla
17.11. 17:00 2.liga muži JM AE045 TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí
25.11. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH051 Bohunice - SK Kuřim
25.11. 11:00 Jihomoravská liga st. žáků LF051 Bohunice - SK Kuřim
25.11. 15:30 Jihomoravská liga st. žáků LF050 Handball Brno B - Ivančice
25.11. 17:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA050 SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
1.12. 11:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA059 HK Ivančice - Bohunice
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE059 Ivančice - Bohunice
2.12. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV056 Olomouc - Poruba
2.12. 15:30 2.liga ženy - východ AT030 Házená Velká Bystřice - Hodonín B
8.12. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA064 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
8.12. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI064 HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel
8.12. 18:00 2.liga muži JM AE064 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim