TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Zich
Mateřský klub Jiskra Havl.Brod
Rok narození 1987
Typ licence Licence B
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.10. 11:00 AC028 Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S. 24 : 28
2.liga muži SVČ
8.5. 18:00 AD075 Sokol Úvaly - Dukla B 21 : 29
18.3. 17:30 AD087 1.HC Pardubice - Ústí n.L. 25 : 21
24.9. 17:00 AD018 Slavia - Liberec 35 : 32
16.9. 17:00 AD008 Liberec - 1.HC Pardubice 22 : 28
2.liga muži JM
24.3. 17:00 AE093 TJ D.Cerekev - Maloměřice 19 : 30
1.liga starší dorostenci
25.2. 18:00 AG074 Jičín - Sokol Ostrava 30 : 26
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 16:00 AH133 TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové 37 : 25
18.3. 13:30 AH147 1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 23 : 19
21.10. 13:00 AH119 ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod 33 : 23
16.9. 15:00 AH010 Liberec - 1.HC Pardubice 28 : 30
1.liga mladší dorostenci
25.2. 16:00 AJ074 Jičín - Liberec 33 : 24
16.9. 13:00 AJ008 Liberec - Jičín 21 : 34
2.liga mladší dorostenci - Č
8.5. 14:00 AK075 TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy 37 : 36
18.3. 15:30 AK087 1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L. 41 : 24
2.liga mladší dorostenci - JM
24.3. 15:00 ALA093 TJ D.Cerekev - Maloměřice 35 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30 AN019 DHK Pardubice - HK Hodonín 25 : 38
2.liga ženy - západ
10.3. 14:00 AS089 J.Hradec - Turnov 49 : 22
19.11. 17:30 AS050 DHK Pardubice - J.Hradec 23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
10.3. 12:00 AUA089 Házená J.Hradec - DHK Baník Most 17 : 28
19.11. 15:30 AUA050 DHK Pardubice - Házená J.Hradec 24 : 26
22.10. 13:00 AUA027 Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most 14 : 44
1.liga mladší dorostenky
10.3. 10:00 AV089 J.Hradec - DHK Baník Most 22 : 22
2.liga mladší dorostenky - západ
19.5. 15:00 AVA128 Slavoj Žirovnice - Házená Mělník 24 : 34
19.11. 13:30 AVA050 DHK Pardubice - HC Plzeň 25 : 15
22.10. 11:00 AVA027 Slavoj Žirovnice - TJ Turnov 39 : 15
Přebor starších žáků
8.10. 13:00 CN021 Zruč n.S. - Náchod 29 : 22
Společná regionální liga mužů
21.10. 15:30 CR016 Ledeč n.S. - Chodov B 20 : 34
Další
Kalendář