TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Vacula
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 29.8.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.2. 11:00 AB072 HK Bystřice p.H. - Jičín B 33 : 21
18.11. 17:00 AB060 HC Zlín - Jičín B 33 : 30
30.9. 17:30 AB021 Velká Bystřice - Jičín B 29 : 20
1.liga starší dorostenci
18.3. 17:00 AG086 Zubří - Dukla 33 : 16
3.3. 10:00 AG084 Sokol Ostrava - Zubří 19 : 38
12.11. 16:00 AG051 Zubří - HCB Karviná 42 : 26
30.9. 15:30 AG021 Velká Bystřice - Jičín 21 : 25
23.9. 15:00 AG013 Kopřivnice - Talent Plzeň 23 : 29
2.liga starší dorostenci - M
11.3. 16:30 AI228 SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov 36 : 12
7.12. 18:30 AI087 SKH Polanka n.O. - Litovel 23 : 31
1.liga mladší dorostenci
18.3. 15:00 AJ086 Zubří - Dukla 29 : 30
12.11. 14:00 AJ051 Zubří - Karviná 34 : 25
23.9. 13:00 AJ013 Kopřivnice - Talent Plzeň A 24 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
18.3. 13:00 ALB086 HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice 47 : 18
3.3. 12:00 ALB084 Sokol Ostrava - HC Zubří B 34 : 35
18.11. 12:30 ALB060 Zlín - HBC Olomouc 36 : 31
30.9. 13:30 ALB021 Velká Bystřice - HBC Olomouc 40 : 34
Český pohár mužů
5.10. 19:00 AM052 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 18 : 20
1.liga ženy
24.2. 17:00 AR073 Kunovice - S.Vršovice 29 : 35
4.11. 15:00 AR040 Kunovice - Sokol V. Meziříčí 22 : 22
15.10. 15:00 AR024 Otrokovice - HK Ivančice 30 : 28
17.9. 15:30 AR003 HK Ivančice - Kobylisy 39 : 28
2.liga ženy - východ
25.10. 18:45 AT014 Poruba B - Karviná 30 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
22.10. 16:00 AUB026 Poruba - TJ Jiskra Otrokovice 32 : 27
15.10. 17:00 AUB024 TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice 32 : 29
7.10. 17:00 AUB016 Zlín - HC Hlučín 39 : 21
17.9. 13:30 AUB003 HK Ivančice - HC Hlučín 36 : 22
1.liga mladší dorostenky
7.10. 15:00 AV016 Zlín - Háje 32 : 24
2.liga mladší dorostenky - východ
21.10. 17:00 AVB026 Poruba - Karviná 33 : 20
MSL Starší žáci sk. A
22.10. 10:30 N_B024 Karviná A - Kopřivnice 25 : 16
Další
Kalendář
28.4. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB128 Zlín B_d - Bystřice p.H. B_s
28.4. 11:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB114 Zlín - Poruba
28.4. 15:00 1.liga ženy AR114 Zlín B - HC Plzeň
3.5. 17:00 1.liga mladší dorostenky AV114 Zlín - J.Hradec
5.5. 11:30 MSL Starší žačky N_J046 Sokol Krmelín - SC Bohumín
5.5. 13:00 ZL starší žáci ZC097 Zubří - Rožnov p.R.
5.5. 13:00 MSL Mladší žáci sk. C N_F047 Krmelín - Karviná B
5.5. 14:30 MSL Starší žáci sk. A N_B047 Krmelín - Karviná A
5.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB125 HC Zubří B - Házená Uničov
5.5. 16:00 MSL Muži sk. I. NAA001 Krmelín - Droždín
6.5. 16:00 1.liga mladší dorostenci AJ125 Zubří - HK Lovosice
6.5. 18:00 1.liga starší dorostenci AG125 Zubří - HK Lovosice
12.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ127 Kopřivnice - Jičín
12.5. 15:00 1.liga starší dorostenci AG127 Kopřivnice - Jičín
19.5. 18:30 2.liga starší dorostenci - M AI211 SKH Polanka n.O. - Vsetín