TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Vacula
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 29.8.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
7.9. 10:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA003 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
14.9. 16:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA012 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
15.9. 14:30 MSL Muži I. TA008 Suchdol n/O - Orlová
21.9. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI005 Házená Paskov - Handball Brno
21.9. 17:00 MSL Muži II. TB008 Paskov - SK Droždín
22.9. 13:00 2.liga starší dorostenci V AI002 Vsetín - Sokol Sokolnice
22.9. 15:00 1.liga muži AB002 Vsetín - Náchod
5.10. 11:00 1.liga ženy AR016 Kunovice - Bohunice
5.10. 13:00 2.liga starších dorostenek AUB016 SHK Kunovice - Sokol V. Meziříčí
5.10. 15:00 ZL mladší žactvo II ZB016 Kunovice_d - Napajedla_s
5.10. 16:30 ZL Starší žačky ZD011 SHK Kunovice - HK Bystřice p.H.
6.10. 09:30 MSL Muži I. TA019 Krmelín - Suchdol n/O
6.10. 11:00 MSL Mladší žáci II. TG010 Krmelín - Havířov
6.10. 12:15 MSL Mladší žáci II. TG011 Havířov - Hlučín
6.10. 13:30 MSL Mladší žáci II. TG012 Krmelín - Hlučín
13.10. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB021 HK Bystřice p.H. - Zlín
13.10. 11:00 1.liga muži AB021 HK Bystřice p.H. - HC Zlín
13.10. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB028 Bystřice p.H. A_s - Kunovice_d
13.10. 14:30 ZL Starší žačky ZD014 HK Bystřice p.H. - TJ Holešov
20.10. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB027 SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel
20.10. 16:30 2.liga muži SM AF027 SKH Polanka n.O - Napajedla
27.10. 17:00 1.liga ženy AR034 SK UP Olomouc - S.Vršovice A
16.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB045 TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
16.11. 17:00 1.liga muži AB045 TJ Tatran Litovel - Velká Bystřice
30.11. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV058 TJ Jiskra Otrokovice - Háje
30.11. 12:00 1.liga ženy AR058 Otrokovice - HK Ivančice
30.11. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB058 TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje
8.12. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB061 Zlín - Sokol Ostrava
8.12. 17:00 1.liga muži AB061 HC Zlín - HBC Ronal Jičín "B"