TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kichner
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 29.8.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.2. 11:00 AB072 HK Bystřice p.H. - Jičín B 33 : 21
18.11. 17:00 AB060 HC Zlín - Jičín B 33 : 30
30.9. 17:30 AB021 Velká Bystřice - Jičín B 29 : 20
1.liga starší dorostenci
10.5. 19:00 AG127 Kopřivnice - Jičín 31 : 25
6.5. 18:00 AG125 Zubří - HK Lovosice 29 : 26
18.3. 17:00 AG086 Zubří - Dukla 33 : 16
3.3. 10:00 AG084 Sokol Ostrava - Zubří 19 : 38
12.11. 16:00 AG051 Zubří - HCB Karviná 42 : 26
30.9. 15:30 AG021 Velká Bystřice - Jičín 21 : 25
23.9. 15:00 AG013 Kopřivnice - Talent Plzeň 23 : 29
2.liga starší dorostenci - M
11.3. 16:30 AI228 SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov 36 : 12
7.12. 18:30 AI087 SKH Polanka n.O. - Litovel 23 : 31
1.liga mladší dorostenci
10.5. 17:00 AJ127 Kopřivnice - Jičín 31 : 34
6.5. 16:00 AJ125 Zubří - HK Lovosice 44 : 23
18.3. 15:00 AJ086 Zubří - Dukla 29 : 30
12.11. 14:00 AJ051 Zubří - Karviná 34 : 25
23.9. 13:00 AJ013 Kopřivnice - Talent Plzeň A 24 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
18.3. 13:00 ALB086 HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice 47 : 18
3.3. 12:00 ALB084 Sokol Ostrava - HC Zubří B 34 : 35
18.11. 12:30 ALB060 Zlín - HBC Olomouc 36 : 31
30.9. 13:30 ALB021 Velká Bystřice - HBC Olomouc 40 : 34
2.liga mladší dorostenci-baráž
20.5. 15:30 ALC001 Velká Bystřice - SKKP Handball Brno B 27 : 26
Český pohár mužů
5.10. 19:00 AM052 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 18 : 20
1.liga ženy
28.4. 13:00 AR114 Zlín B - HC Plzeň 21 : 31
24.2. 17:00 AR073 Kunovice - S.Vršovice 29 : 35
4.11. 15:00 AR040 Kunovice - Sokol V. Meziříčí 22 : 22
15.10. 15:00 AR024 Otrokovice - HK Ivančice 30 : 28
17.9. 15:30 AR003 HK Ivančice - Kobylisy 39 : 28
2.liga ženy - východ
25.10. 18:45 AT014 Poruba B - Karviná 30 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
28.4. 11:00 AUB114 Zlín - Poruba 30 : 31
Další
Kalendář