TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kichner
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 29.8.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.9. 11:00 AB010 HK Bystřice p.H. - HBC Ronal Jičín "B" 18 : 28
22.9. 11:00 AB002 Maloměřice - Velká Bystřice 26 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
30.9. 09:00 ALB010 HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice 30 : 22
1.liga ženy
21.10. 15:00 AR030 Otrokovice - S.Vršovice A 28 : 25
20.10. 16:00 AR028 HK Hodonín - J.Hradec 52 : 25
14.10. 17:00 AR021 SK UP Olomouc - J.Hradec 30 : 24
6.10. 16:00 AR014 Kunovice - Bohunice 20 : 29
22.9. 16:00 AR011 HK Hodonín - Kunovice 34 : 17
1.liga mladší dorostenky
6.10. 14:00 AV014 Kunovice - Olomouc 49 : 34
ZL mladší žactvo I
6.10. 12:00 ZA012 Kunovice_d - Zubří A_ch 31 : 24
Kalendář
21.10. 11:00 1.liga starších dorostenek AUA030 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
21.10. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV030 TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
27.10. 11:00 MSL Muži I. A1030 Hlučín - Paskov
27.10. 14:30 MSL Starší žáci II. C030 Hlučín - Fr.-Místek B
31.10. 19:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA037 TJ Tatran Litovel - Dukla Praha
3.11. 11:00 MSL Starší žáci I. B026 Karviná A - Polanka
3.11. 12:30 MSL Mladší žáci I. D026 Karviná A - Polanka
3.11. 14:00 MSL Starší žáci II. C033 Karviná B - Ostrava B
3.11. 15:30 MSL Mladší žáci II. E033 Karviná B - Trnávka B
4.11. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB032 HK Bystřice p.H. - Zlín
4.11. 11:00 1.liga muži AB032 HK Bystřice p.H. - HC Zlín
11.11. 11:00 1.liga muži AB040 Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice 1921
11.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF042 Házená L.Hustopeče - Telnice
11.11. 14:45 Jihomoravská liga ml. žáků LH042 Házená L.Hustopeče - Telnice
24.11. 10:45 2.liga mladší dorostenci - SM ALB051 Házená Paskov - TJ Tatran Litovel
25.11. 17:00 1.liga ženy AR054 SK UP Olomouc - HK Hodonín
2.12. 14:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB055 Rožnov p.R. - Kopřivnice
2.12. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI055 Rožnov p.R. - Žeravice
9.12. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI061 Vsetín - Rožnov p.R.
9.12. 14:30 2.liga muži SM AF061 Vsetín - Rožnov p.R.