TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bareš
Mateřský klub TJ JM Chodov
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.4.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
16.3. 17:00 AB088 Dvůr Králové - Velká Bystřice 22 : 21
3.3. 17:00 AB076 HBC Ronal Jičín "B" - HK Bystřice p.H. 27 : 28
1.12. 18:00 AB056 HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H. 26 : 25
2 liga muži JVČ
1.12. 16:00 AC056 HBC Strakonice B - Sokol Úvaly 32 : 27
2.liga muži SZČ
17.3. 10:00 AD090 Dukla B - HK Lovosice B 29 : 30
24.2. 17:00 AD072 Jablonec - Šťáhlavy 24 : 25
28.10. 17:00 AD026 Libčice n. Vlt. - Dukla B 19 : 24
1.liga starší dorostenci
17.3. 12:00 AG090 Dukla - HK Lovosice 38 : 20
1.3. 19:00 AG076 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 25
1.liga mladší dorostenci
1.3. 17:00 AJ076 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP F-M 29 : 33
18.11. 14:00 AJ046 Dukla - Sokol Nové Veselí 26 : 26
2.liga mladší dorostenci - Č
24.2. 15:00 AK072 ElektroPraga Jablonec - Sokol Šťáhlavy 21 : 33
1.12. 14:00 AK056 HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 31 : 26
18.11. 16:00 AK046 Dukla B - ElektroPraga Jablonec 44 : 25
Český pohár žen
8.11. 17:45 AN022 Kobylisy - Sokol Písek 32 : 33
1.liga ženy
10.3. 16:00 AR083 S.Vršovice A - J.Hradec 27 : 26
9.12. 15:30 AR062 HC Plzeň - H.Brod 25 : 25
25.11. 16:00 AR053 S.Vršovice A - Bohunice 25 : 21
21.10. 14:00 AR027 H.Brod - Bohunice 24 : 24
15.9. 18:00 AR006 J.Hradec - HC Plzeň 29 : 35
2.liga ženy - západ
10.3. 18:00 AS083 S.Vršovice B - Č.Budějovice 17 : 27
25.11. 18:00 AS053 S.Vršovice B - Astra 19 : 28
1.liga starších dorostenek
15.9. 14:00 AUA006 Házená J.Hradec - DHC Plzeň 25 : 17
2.liga starších dorostenek
9.12. 17:30 AUB062 HC Plzeň - H.Brod 26 : 30
21.10. 10:00 AUB027 H.Brod - Astra Praha 14 : 24
1.liga mladší dorostenky
15.9. 16:00 AV006 J.Hradec - DHC Plzeň 22 : 22
2.liga mladší dorostenky - západ
9.12. 13:30 AVA062 HC Plzeň - H.Brod 20 : 20
21.10. 12:00 AVA027 H.Brod - TJ Sokol Bělá 45 : 18
MOL liga žen
2.3. 18:00 AW104 Baník Most - Bánovce n.B. 35 : 17
23.2. 16:00 AW100 DHC Plzeň - Zora Olomouc 19 : 16
Další
Kalendář
31.3. 15:00 1.liga starší dorostenci AG100 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
31.3. 18:00 1.liga ženy AR094 J.Hradec - HK Hodonín
6.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK106 HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec
6.4. 17:00 1.liga muži AB106 HBC Strakonice 1921 - Házená L.Hustopeče
6.4. 19:00 2 liga muži JVČ AC106 HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí
3.5. 18:30 2.liga starší dorostenci Z AH088 1.HK Dvůr Králové - Jiskra Havlíčkův Brod
5.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ119 Talent Škoda JS Plzeň A - Zubří
5.5. 15:00 1.liga starší dorostenci AG119 Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
11.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ126 Náchod - Liberec
11.5. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH126 Náchod - 1.HK Dvůr Králové
11.5. 17:00 1.liga muži AB126 Náchod - Dvůr Králové
19.5. 13:30 1.liga starších dorostenek AUA127 HK Ivančice - Házená J.Hradec
19.5. 15:30 1.liga ženy AR127 HK Ivančice - J.Hradec