Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Kateřina Mrázová
Mateřský klub TJ Slavoj Tachov, o.s.
Rok narození 1997
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.12. 17:00 AB066 Náchod - TJ Tatran Litovel 31 : 28
1.12. 16:00 AB058 Chodov - Velká Bystřice 34 : 27
19.10. 17:00 AB026 HBC Strakonice 1921 - Vsetín 36 : 27
28.9. 11:30 AB007 HBC Ronal Jičín "B" - Dvůr Králové 25 : 26
2 liga muži JVČ
20.10. 10:30 AC027 Sezimovo Ústí - Kutná Hora 26 : 28
19.10. 19:00 AC026 HBC Strakonice B - H.Brod 32 : 26
2.liga muži SZČ
6.10. 17:00 AD014 Libčice n. Vlt. - Dukla B 17 : 20
1.liga starší dorostenci
17.11. 16:00 AG047 TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek 17 : 22
5.10. 15:00 AG015 Talent Škoda JS Plzeň - Rožnov p.R. 37 : 29
2.liga starší dorostenci Z
7.12. 15:00 AH061 Náchod - Třeboň 28 : 29
1.12. 14:00 AH058 Chodov - L.Vršovice 22 : 22
1.liga mladší dorostenci
5.10. 13:00 AJ015 Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec 36 : 21
2.liga mladší dorostenci - Č
7.12. 13:00 AK066 Náchod - Dukla B 23 : 24
17.11. 14:00 AK047 TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec 39 : 26
19.10. 15:00 AK026 HBC Strakonice - HK Baník Most 35 : 25
28.9. 09:30 AK007 C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Loko Č.Budějovice 37 : 18
Český pohár žen
23.10. 19:00 AN022 Lions Hostivice - Břve - Baník Most 17 : 37
1.liga ženy
3.11. 17:00 AR040 DHC Plzeň - SK UP Olomouc 33 : 22
22.9. 15:30 AR008 HK Ivančice - S.Vršovice A 29 : 31
21.9. 18:00 AR009 J.Hradec - Kunovice 38 : 40
1.liga starších dorostenek
10.11. 12:15 AUA044 DHK Baník Most - Házená J.Hradec 26 : 20
3.11. 13:00 AUA040 DHC Plzeň - Slavia 21 : 25
27.10. 12:00 AUA035 Kobylisy - Olomouc 18 : 37
21.9. 16:00 AUA009 Házená J.Hradec - Olomouc 33 : 23
1.liga mladší dorostenky
10.11. 14:15 AV044 DHK Baník Most - J.Hradec 37 : 24
3.11. 15:00 AV040 DHC Plzeň - Slavia 21 : 27
27.10. 14:00 AV035 Kobylisy - Olomouc 21 : 34
21.9. 14:00 AV009 J.Hradec - Olomouc 21 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
10.11. 10:15 AVA044 Baník Most B - ČZ HBC Strakonice 1921 32 : 26
Přebor Prahy mužů
29.9. 19:30 BA007 Čambavamba - AC Sparta 23 : 27
Další
Kalendář
8.12. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV061 S.Vršovice - Písek
8.12. 18:00 2.liga ženy - západ AS061 S.Vršovice B - Sokol Písek B