Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Směja
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 26.3.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.11. 17:00 AE052 Telnice - Sokol V. Meziříčí 29 : 23
29.10. 17:00 AE040 SKKP Brno B - TJ D.Cerekev 31 : 27
30.9. 17:00 AE024 Sokol V. Meziříčí - Juliánov 29 : 18
23.9. 17:00 AE015 Ivančice - SK Kuřim 30 : 26
9.9. 11:00 AE005 Maloměřice - Telnice 44 : 26
1.liga starší dorostenci
12.10. 18:00 AG034 Sokol Nové Veselí - Jičín 30 : 25
2.liga starší dorostenci - M
12.11. 15:00 AI070 Sokol Telnice - Litovel 38 : 32
30.9. 19:00 AI032 Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov 43 : 31
1.liga mladší dorostenci
14.10. 14:45 AJ034 Sokol Nové Veselí - Jičín 38 : 20
14.10. 12:45 AJ033 Sokol Žďár n. S. - Zubří 25 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
18.11. 15:00 ALA059 HK Ivančice - SKKP Handball Brno A 38 : 32
24.9. 17:30 ALA018 SKKP Handball Brno A - Nové Bránice 27 : 32
23.9. 15:00 ALA015 HK Ivančice - SKKP Handball Brno B 24 : 54
9.9. 09:00 ALA005 Maloměřice - Nové Bránice 20 : 39
Jihomoravská liga mužů
23.9. 18:45 LA009 HK Ivančice B - Uh. Hradiště 40 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
18.11. 13:30 LF069 Ivančice - Handball Brno 18 : 34
12.11. 13:30 LF062 Telnice - SK Kuřim B 31 : 14
24.9. 16:00 LF020 Handball Brno - Telnice 42 : 21
Jihomoravská liga st. žákyní
7.10. 10:00 LG007 Měnín - Bohunice 5 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
18.11. 12:00 LH069 Ivančice - Handball Brno A 22 : 27
12.11. 12:00 LH062 Telnice - SK Kuřim B 36 : 14
25.10. 16:00 LH046 Handball Brno A - Handball Brno B 43 : 8
24.9. 14:30 LH020 Handball Brno A - Telnice 32 : 25
Další
Kalendář
24.2. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI136 Sokol V. Meziříčí - Vsetín
24.2. 17:00 2.liga muži JM AE078 Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
25.2. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI129 Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
11.3. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI230 Sokol Telnice - Zlín
18.3. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI145 Sokol Telnice - Rožnov p.R.
18.3. 17:00 2.liga muži JM AE085 Telnice - Napajedla
14.4. 10:45 1.liga mladší dorostenci AJ107 Sokol Žďár n. S. - Liberec
14.4. 12:45 1.liga mladší dorostenci AJ106 Sokol Nové Veselí - Zubří
15.4. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA104 Maloměřice - Sokol Juliánov
22.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI179 Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
22.4. 17:00 2.liga muži JM AE111 Telnice - TJ D.Cerekev
29.4. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA117 Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A
29.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI187 Sokol Juliánov - Žeravice
29.4. 17:00 2.liga muži JM AE117 Juliánov - SKKP Brno B
5.5. 17:00 1.liga mladší dorostenci AJ121 Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice
5.5. 19:00 2 liga muži JZČ AC121 Sokol Žďár n. S. - H.Brod
6.5. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI197 Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
12.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB129 Házená Uničov - Sokol Ostrava
12.5. 15:00 2.liga muži SM AF129 Uničov A - Sokol Ostrava
27.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI218 Bohunice - HBC Olomouc