TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Martiník
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.5.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
14.4. 15:30 AF105 MHK Karviná - HBC Olomouc 31 : 28
7.4. 14:00 AF098 Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 35 : 30
18.3. 17:00 AF090 TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 28 : 21
18.2. 16:30 AF069 SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 24 : 34
18.11. 17:00 AF060 Pepino SKP F-M B - HBC Olomouc 26 : 23
12.11. 17:00 AF049 Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 36 : 29
4.11. 16:30 AF046 MHK Karviná - L.Zubří 39 : 24
9.10. 18:30 AF029 SKH Polanka n.O - L.Zubří 23 : 20
7.10. 13:00 AF030 Sokol Ostrava - Luhačovice 34 : 30
30.9. 16:00 AF019 Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 24 : 33
17.9. 15:00 AF010 SKH Polanka n.O - Uničov A 30 : 23
9.9. 15:00 AF005 Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 25 : 26
1.liga starší dorostenci
15.4. 15:00 AG104 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 36 : 26
7.4. 10:00 AG098 Sokol Ostrava - Velká Bystřice 33 : 33
24.3. 15:00 AG091 Kopřivnice - HCB Karviná 36 : 29
16.2. 17:30 AG071 Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 30
19.11. 15:00 AG058 HCB Karviná - Sokol Ostrava 49 : 28
18.11. 15:00 AG060 Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín 28 : 22
16.11. 18:30 AG040 Zubří - Sokol Nové Veselí 45 : 15
12.11. 15:00 AG049 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 35 : 22
15.10. 15:00 AG036 HCB Karviná - HK Lovosice 32 : 28
7.10. 11:00 AG030 Sokol Ostrava - Dukla 14 : 38
10.9. 15:00 AG003 HCB Karviná - Velká Bystřice 31 : 26
9.9. 15:00 AG005 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava 34 : 19
2.liga starší dorostenci - M
18.2. 14:30 AI125 SKH Polanka n.O. - Zlín 24 : 30
17.9. 13:00 AI012 SKH Polanka n.O. - Bohunice 39 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.4. 13:00 AJ104 Karviná - Pepino SKP F-M 33 : 34
24.3. 13:00 AJ091 Kopřivnice - Karviná 33 : 41
19.11. 13:00 AJ058 Karviná - Liberec 33 : 29
18.11. 13:00 AJ060 Pepino SKP F-M - Jičín 32 : 21
Další
Kalendář
21.4. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB108 1.SC Bohumín - Zábřeh
22.4. 14:30 2.liga ženy - východ AT049 Poruba B - Bohunice
29.4. 09:00 MSL Mladší žačky N_K059 TJ TŽ Třinec - Sokol Hrabůvka
29.4. 10:30 MSL Starší žačky N_J059 Třinec - Ostrava-Zábřeh
29.4. 12:00 MSL Starší žáci sk. B N_C043 Třinec - Fr.-Místek B
29.4. 13:30 MSL Mladší žáci sk. B N_E043 TJ TŽ Třinec - Fr.-Místek B
6.5. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB116 Poruba - Bohunice
6.5. 15:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB116 Poruba - Tatran Bohunice
6.5. 17:30 2.liga ženy - východ AT056 Poruba B - Olomouc
13.5. 13:30 2.liga starší dorostenci - M AI206 Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná
13.5. 15:30 2.liga muži SM AF132 Vsetín - Žeravice
19.5. 10:00 MSL Mladší žáci sk. C N_F052 Hlučín - Krmelín
19.5. 12:30 MSL Mladší žačky N_K072 Hlučín - TJ TŽ Třinec
19.5. 15:00 MSL Muži sk. I. NAA024 Hlučín - Suchdol n/O
28.5. 16:30 MSL Mladší žačky N_K074 Bohumín - Hlučín
28.5. 17:30 MSL Starší žačky N_J074 SC Bohumín - Sokol Krmelín
3.6. 09:00 MSL Mladší žáci sk. A N_D060 Polanka - Karviná A
3.6. 10:30 MSL Starší žáci sk. A N_B060 Polanka - Karviná A
3.6. 12:00 MSL Muži sk. I. NAA029 SKH Polanka B - Suchdol n/O