Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Martiník
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.5.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
18.11. 17:00 AF060 Pepino SKP F-M B - HBC Olomouc 26 : 23
12.11. 17:00 AF049 Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 36 : 29
4.11. 16:30 AF046 MHK Karviná - L.Zubří 39 : 24
9.10. 18:30 AF029 SKH Polanka n.O - L.Zubří 23 : 20
7.10. 13:00 AF030 Sokol Ostrava - Luhačovice 34 : 30
30.9. 16:00 AF019 Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 24 : 33
17.9. 15:00 AF010 SKH Polanka n.O - Uničov A 30 : 23
9.9. 15:00 AF005 Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 25 : 26
1.liga starší dorostenci
19.11. 15:00 AG058 HCB Karviná - Sokol Ostrava 49 : 28
18.11. 15:00 AG060 Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín 28 : 22
16.11. 18:30 AG040 Zubří - Sokol Nové Veselí 45 : 15
12.11. 15:00 AG049 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 35 : 22
15.10. 15:00 AG036 HCB Karviná - HK Lovosice 32 : 28
7.10. 11:00 AG030 Sokol Ostrava - Dukla 14 : 38
10.9. 15:00 AG003 HCB Karviná - Velká Bystřice 31 : 26
9.9. 15:00 AG005 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava 34 : 19
2.liga starší dorostenci - M
17.9. 13:00 AI012 SKH Polanka n.O. - Bohunice 39 : 20
1.liga mladší dorostenci
19.11. 13:00 AJ058 Karviná - Liberec 33 : 29
18.11. 13:00 AJ060 Pepino SKP F-M - Jičín 32 : 21
16.11. 16:30 AJ040 Zubří - Sokol Nové Veselí 19 : 24
12.11. 13:00 AJ049 Pepino SKP F-M - Kopřivnice 31 : 15
15.10. 13:00 AJ036 Karviná - HK Lovosice 37 : 36
10.9. 13:00 AJ003 Karviná - HK Baník Most 38 : 27
9.9. 13:00 AJ005 Pepino SKP F-M - Liberec 31 : 29
2.liga mladší dorostenci - SM
9.11. 17:00 ALB040 Hranice - HC Zubří B 31 : 36
5.11. 14:00 ALB046 TJ Nový Jičín - HC Zubří B 21 : 27
7.10. 09:00 ALB030 Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice 37 : 18
30.9. 12:00 ALB019 Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 27 : 27
Český pohár mužů
28.9. 16:30 AM047 MHK Karviná - L.Zubří 33 : 18
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:30 AO100 Dukla B - Polanka 13 : 15
Další
Kalendář