TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jan Kosmák
Mateřský klub SK Kuřim
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 17.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.2. 11:00 AB076 Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice 33 : 22
29.10. 17:00 AB039 Jičín B - Náchod 30 : 29
24.9. 14:00 AB015 Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové 36 : 23
2 liga muži JZČ
15.10. 17:00 AC031 H.Brod - VŠ Plzeň 24 : 31
2.liga muži JM
2.12. 17:00 AE006 Bohunice - SKKP Brno B 30 : 34
5.11. 15:30 AE048 Ivančice - Maloměřice 27 : 26
1.liga starší dorostenci
18.10. 18:30 AG039 Jičín - Talent Plzeň 24 : 26
30.9. 14:45 AG023 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 23 : 16
9.9. 14:45 AG001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 23 : 19
2.liga starší dorostenci - M
18.2. 15:00 AI123 Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M. 24 : 31
17.11. 18:00 AI080 Zlín - Bohunice 37 : 19
1.liga mladší dorostenci
18.10. 16:30 AJ039 Jičín - Talent Plzeň A 33 : 24
30.9. 12:45 AJ023 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 36 : 25
30.9. 10:45 AJ022 Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 27 : 27
9.9. 12:45 AJ001 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 39 : 10
2.liga mladší dorostenci - Č
15.10. 13:00 AK031 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy 24 : 27
1.liga ženy
14.4. 19:00 AR101 Zlín B - Otrokovice 28 : 21
7.4. 13:00 AR093 Sokol V. Meziříčí - Zlín B 34 : 28
17.11. 16:00 AR049 Zlín B - S.Vršovice 42 : 23
12.11. 16:00 AR043 S.Vršovice - Kobylisy 33 : 29
15.10. 15:00 AR022 H.Brod - Zlín B 28 : 26
7.10. 11:00 AR014 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
1.liga starší dorostenky - západ
12.11. 18:00 AUA043 S.Vršovice - Kobylisy 25 : 24
1.liga starší dorostenky - východ
14.4. 15:00 AUB101 Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 35 : 25
7.10. 09:00 AUB014 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí 35 : 23
1.liga mladší dorostenky
14.4. 17:00 AV101 Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 31 : 28
17.11. 14:00 AV049 Zlín - S.Vršovice 40 : 26
Jihomoravská liga ml. žákyní
18.3. 10:00 LJ033 SK Kuřim - Bohunice 10 : 26
ZL mladší žactvo I
14.4. 13:30 ZA060 Zlín A_d - Holešov A_s 34 : 31
Další
Kalendář
22.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV103 S.Vršovice - J.Hradec
22.4. 16:00 1.liga ženy AR103 S.Vršovice - HC Plzeň
22.4. 18:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA103 S.Vršovice - Házená J.Hradec
5.5. 13:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB093 Sokol V. Meziříčí - Zlín
6.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA126 Bohunice - Maloměřice
6.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI200 Bohunice - Zlín
6.5. 17:00 2.liga muži JM AE126 Bohunice - Maloměřice
12.5. 13:00 ZL starší žáci ZC074 Zlín - Uh. Hradiště
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI202 Zlín - Žeravice
12.5. 17:00 1.liga muži AB128 HC Zlín - HK Bystřice p.H.
20.5. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH174 Házená L.Hustopeče - SHC Maloměřice
20.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH172 Telnice - Juliánov
20.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF172 Telnice - Juliánov
20.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI213 Sokol Telnice - Sokol Juliánov