Házená v TV

18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Letev
Mateřský klub Sokol Juliánov
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
16.3. 18:00 AA132 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná 31 : 31
16.2. 10:00 AA104 TJ Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 22 : 24
27.1. 10:30 AA086 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 26 : 25
5.12. 18:00 AA073 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 24 : 26
24.11. 18:00 AA061 KH ISMM Kopřivnice - Dukla Praha 31 : 22
17.11. 18:00 AA056 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 39 : 34
11.11. 17:00 AA052 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 36 : 30
3.11. 17:00 AA048 TJ Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí 21 : 29
6.10. 17:00 AA026 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín 21 : 27
30.9. 10:30 AA022 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 27 : 23
22.9. 18:00 AA017 KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří 31 : 25
2.liga muži JM
7.10. 17:00 AE018 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 23 : 18
2.liga starší dorostenci V
7.10. 13:00 AI018 Bohunice - TJ FS Napajedla 23 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
7.10. 15:00 ALA018 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 26 : 35
Český pohár mužů
15.1. 18:30 AM079 Dukla Praha - HCB Karviná 26 : 29
19.12. 18:00 AM078 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 37 : 22
14.11. 16:30 AM070 Vsetín - HCB Karviná 25 : 38
1.liga ženy
9.12. 15:00 AR063 Otrokovice - Kobylisy 33 : 43
10.11. 17:00 AR045 Bohunice - Otrokovice 32 : 23
27.10. 16:00 AR033 HK Hodonín - HC Plzeň 31 : 23
1.liga starších dorostenek
9.12. 17:00 AUA063 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 21 : 24
1.liga mladší dorostenky
9.12. 13:00 AV063 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 18 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
10.11. 15:00 AVB045 Bohunice - Zábřeh 32 : 34
27.10. 13:30 AVB033 HK Hodonín - Paskov 24 : 16
MOL liga žen
26.1. 18:00 AW077 Baník Most - Duslo Šaľa 26 : 22
5.1. 17:00 AW059 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 33 : 25
20.10. 17:30 AW034 Zora Olomouc - DHC Plzeň 27 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
17.11. 10:30 LF045 Újezd u Brna - Sokolnice 38 : 23
4.11. 16:30 LF033 Handball Brno A - Bohunice 28 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
27.2. 16:45 LH078 SHC Maloměřice - Újezd u Brna 5 : 25
Další
Kalendář
28.4. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH111 Sokolnice - Újezd u Brna
28.4. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF111 Sokolnice - Újezd u Brna
28.4. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA052 Sokolnice - Měnín
5.5. 10:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ076 Ivančice - Velká n.V. B
5.5. 11:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG040 Ivančice - Hodonín
5.5. 13:30 1.liga starších dorostenek AUA115 HK Ivančice - DHK Baník Most
5.5. 15:30 1.liga ženy AR115 HK Ivančice - H.Brod
18.5. 13:00 1.liga ženy AR131 Sokol V. Meziříčí - SK UP Olomouc