TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Moravec
Mateřský klub TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00 AB106 S.Vršovice - HK Bystřice p.H. 28 : 25
18.2. 16:30 AB070 Chodov - Házená L.Hustopeče 32 : 23
1.10. 16:00 AB023 S.Vršovice - Házená L.Hustopeče 26 : 30
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00 AC124 Třeboň - Libčice n. Vlt. 25 : 19
7.4. 17:00 AC101 Č.Budějovice - Praha 4 25 : 24
25.11. 18:00 AC063 Třeboň - L.Vršovice 32 : 16
18.11. 17:00 AC060 Č.Budějovice - Zruč n.S. 32 : 20
2.liga muži JM
9.9. 17:00 AE001 TJ D.Cerekev - Napajedla 23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 09:00 AH108 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny 24 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
6.5. 16:00 AK124 Třeboň - Loko Louny 30 : 32
25.11. 16:00 AK063 Třeboň - Lokomotiva Vršovice 28 : 23
1.10. 14:00 AK023 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 26 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
9.9. 15:00 ALA001 TJ D.Cerekev - Napajedla 21 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00 AM041 Č.Budějovice - Třeboň 32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30 AN017 Č.Budějovice - Slavia Praha 20 : 45
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00 AP230 Sokol Kobylisy II - Strakonice 11 : 23
12.5. 16:00 AP229 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 22 : 19
12.5. 15:00 AP228 Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II 17 : 14
12.5. 13:00 AP226 DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart 26 : 20
8.4. 13:40 AP188 Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice 16 : 19
8.4. 12:40 AP187 Jiskra Havlíčkův Brod - J.Hradec 13 : 14
8.4. 11:00 AP186 Jiskra Havlíčkův Brod - Lázně Kynžvart 16 : 19
8.4. 10:00 AP185 J.Hradec - Slavoj Žirovnice 17 : 22
11.2. 16:15 AP116 Otrokovice - DHK Most 18 : 25
11.2. 15:20 AP115 DHK Zora Olomouc - J.Hradec 21 : 16
11.2. 14:25 AP114 SC Bohumín - Otrokovice 11 : 31
11.2. 10:45 AP110 DHK Most - SC Bohumín 25 : 15
11.2. 09:50 AP109 Otrokovice - J.Hradec 19 : 22
1.liga ženy
22.4. 17:00 AR108 Kobylisy - DHC Plzeň 24 : 27
11.3. 11:30 AR089 HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí 30 : 24
Další
Kalendář