Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Moravec
Mateřský klub TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
23.11. 16:00 AB049 S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B" 32 : 28
2.11. 11:30 AB031 HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče 27 : 31
22.9. 16:00 AB003 Chodov - HK Bystřice p.H. 36 : 26
21.9. 16:00 AB005 S.Vršovice - Velká Bystřice 31 : 29
2 liga muži JVČ
30.11. 18:00 AC055 Třeboň - Slavia 33 : 27
1.liga starší dorostenci
1.12. 15:00 AG059 Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná 30 : 24
2.liga starší dorostenci Z
30.11. 16:00 AH055 Třeboň - Liberec 30 : 32
23.11. 18:00 AH049 Sokol Vršovice - Třeboň 33 : 25
22.9. 14:00 AH003 Chodov - TJ D.Cerekev 32 : 25
21.9. 18:00 AH005 Sokol Vršovice - L.Vršovice 28 : 21
1.liga mladší dorostenci
1.12. 13:00 AJ059 Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná 22 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
22.2. 17:00 AK072 TJ Loko Č.Budějovice - ElektroPraga Jablonec 21 : 26
23.11. 14:00 AK049 Sokol Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B 26 : 29
2.11. 16:00 AK032 Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 27 : 39
2.11. 09:30 AK031 C.S.Cargo HBC Jičín B - 1.HC Pardubice 43 : 17
21.9. 14:00 AK005 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice 29 : 33
Český pohár mužů
16.10. 18:30 AM049 S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice 25 : 43
Žákovská liga starších žaček
8.3. 15:40 AP179 Háje - Jiskra Třeboň 16 : 29
8.3. 14:50 AP178 J.Hradec - SC Bohumín 24 : 7
8.3. 14:00 AP177 MIlevsko - Háje 10 : 18
8.3. 12:20 AP175 Háje - SC Bohumín 14 : 19
8.3. 09:50 AP172 J.Hradec - Háje 19 : 12
8.3. 09:00 AP171 Jiskra Třeboň - MIlevsko 24 : 19
1.liga ženy
7.3. 18:00 AR096 J.Hradec - HK Ivančice 28 : 30
9.2. 16:00 AR070 J.Hradec - H.Brod 27 : 34
17.11. 16:00 AR050 S.Vršovice A - H.Brod 32 : 29
12.10. 18:30 AR020 J.Hradec - DHC Plzeň 27 : 27
5.10. 14:00 AR015 H.Brod - Lázně Kynžvart 26 : 22
2.liga ženy - západ
22.2. 15:00 AS084 Č.Budějovice - DHK Pardubice 27 : 25
17.11. 18:00 AS050 S.Vršovice B - H. Brod B 25 : 25
Další
Kalendář
5.4. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV106 Slavia - DHC Plzeň
5.4. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA106 Slavia - DHC Plzeň
5.4. 17:00 2 liga muži JVČ AC107 Slavia - L.Vršovice
19.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV113 S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
19.4. 16:00 1.liga ženy AR113 S.Vršovice A - Otrokovice
19.4. 18:00 2.liga ženy - západ AS113 S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb
25.4. 10:00 KP mladší žáci HB023 HBC Strakonice A - Třeboň
25.4. 12:00 KP mladší žáci HB024 HBC Strakonice B - Třeboň
25.4. 15:00 KP starší žákyně HF046 Strakonice - Jiskra Třeboň
26.4. 16:00 1.liga ženy AR118 Kobylisy - HK Ivančice
26.4. 18:00 2.liga ženy - západ AS118 Kobylisy B - Č.Budějovice
2.5. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH115 Třeboň - Sokol Vršovice
2.5. 18:00 2 liga muži JVČ AC115 Třeboň - Sezimovo Ústí
9.5. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA128 TJ Jiskra Třeboň - DHK Pardubice
16.5. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK128 Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 16:00 1.liga muži AB128 S.Vršovice - Dvůr Králové
16.5. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH128 Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové