TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže Žákovská liga starších žáků

Skupina XXX - 19.5.2018 Polanka - výsledky

Skupina XXIX - 20.5.2018 Hranice - výsledky

Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky

Skupina XXVII - 19.5.2018 Hustopeče - výsledky

Skupina XXVI - 19.5.2018 Talent Plzeň - výsledky

Skupina XXV - 28.4.2018 Nový Jičín - výsledky

Nový Jičín - HBC Olomouc 28.4. 09:00
Talent Plzeň - SK Kuřim 28.4. 09:55
Liberec - Nový Jičín 28.4. 10:50
HBC Olomouc - Talent Plzeň 28.4. 11:45
SK Kuřim - Liberec 28.4. 12:40
Nový Jičín - Talent Plzeň 28.4. 13:35
HBC Olomouc - SK Kuřim 28.4. 14:30
Talent Plzeň - Liberec 28.4. 15:25
SK Kuřim - Nový Jičín 28.4. 16:20
Liberec - HBC Olomouc 28.4. 17:15

Skupina XXIV - 29.4.2018 Sokol Vršovice (Praha) - výsledky

Pepino SKP Frýdek-Místek - S.Vršovice 29.4. 08:30
Házená Mělník - Házená L.Hustopeče 29.4. 09:25
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 29.4. 10:20
S.Vršovice - Házená Mělník 29.4. 11:15
Házená L.Hustopeče - HCB Karviná 29.4. 12:10
Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník 29.4. 13:05
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče 29.4. 14:00
Házená Mělník - HCB Karviná 29.4. 14:55
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek 29.4. 15:50
HCB Karviná - S.Vršovice 29.4. 16:45

Skupina XXIII - 28.4.2018 Uherské Hradiště - výsledky

HBC Strakonice - Uh. Hradiště 28.4. 08:30
HK FCC Město Lovosice - Polanka 28.4. 09:30
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 28.4. 10:30
Uh. Hradiště - HK FCC Město Lovosice 28.4. 11:30
Polanka - TJ Sokol Nové Veselí 28.4. 12:30
HBC Strakonice - HK FCC Město Lovosice 28.4. 13:30
Uh. Hradiště - Polanka 28.4. 14:30
HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 28.4. 15:30
Polanka - HBC Strakonice 28.4. 16:30
TJ Sokol Nové Veselí - Uh. Hradiště 28.4. 17:30

Skupina XXII - 29.4.2018 Kopřivnice - výsledky

Dukla A - Kopřivnice 29.4. 08:30
Zlín - TJ Cement Hranice 29.4. 09:25
HBC Jičín - Dukla A 29.4. 10:20
Kopřivnice - Zlín 29.4. 11:15
TJ Cement Hranice - HBC Jičín 29.4. 12:10
Dukla A - Zlín 29.4. 13:05
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 29.4. 14:00
Zlín - HBC Jičín 29.4. 14:55
TJ Cement Hranice - Dukla A 29.4. 15:50
HBC Jičín - Kopřivnice 29.4. 16:45

Skupina XXI - 29.4.2018 Litovel - výsledky

Dukla B - Litovel 29.4. 08:30
Házená Velká Bystřice - Zubří 29.4. 09:25
Úvaly - Dukla B 29.4. 10:20
Litovel - Házená Velká Bystřice 29.4. 11:15
Zubří - Úvaly 29.4. 12:10
Dukla B - Házená Velká Bystřice 29.4. 13:05
Litovel - Zubří 29.4. 14:00
Házená Velká Bystřice - Úvaly 29.4. 14:55
Zubří - Dukla B 29.4. 15:50
Úvaly - Litovel 29.4. 16:45