TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga muži SM

Jaro 2018 - 22. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - L.Zubří 18.5. 14:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 15:00
Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 18.5. 16:00
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B 18.5. 16:30
SKH Polanka n.O - SK Žeravice 18.5. 16:30
Luhačovice - Napajedla 19.5. 12:30

Jaro 2018 - 21. kolo - výsledky

Napajedla - Házená Uničov 11.5. 17:00
TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 11.5. 17:00
SK Žeravice - Rožnov p.R. 11.5. 18:00
Vsetín - Sokol Ostrava 12.5. 11:30
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 12.5. 17:00
L.Zubří - Luhačovice 12.5. 17:00

Jaro 2018 - 20. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 15:00
Házená Uničov - L.Zubří 4.5. 16:00
MHK Karviná - Napajedla 4.5. 16:30
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 4.5. 16:30
SK Žeravice - Pepino SKP F-M B 4.5. 18:00
Luhačovice - Vsetín 5.5. 12:30

Jaro 2018 - 19. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - Luhačovice 27.4. 14:00
Napajedla - SKH Polanka n.O 27.4. 17:00
TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice 27.4. 17:00
Vsetín - Házená Uničov 28.4. 11:30
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 28.4. 17:00
L.Zubří - MHK Karviná 28.4. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Luhačovice 6.4. 15:00
Házená Uničov - Sokol Ostrava 6.4. 16:00
MHK Karviná - Vsetín 6.4. 16:30
SKH Polanka n.O - L.Zubří 6.4. 16:30
SK Žeravice - Napajedla 6.4. 18:00
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 7.4. 17:00

Jaro 2018 - 17. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - MHK Karviná 30.3. 14:00
Napajedla - Pepino SKP F-M B 30.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 30.3. 17:00
Vsetín - SKH Polanka n.O 31.3. 11:30
Luhačovice - Házená Uničov 31.3. 12:30
L.Zubří - SK Žeravice 31.3. 17:00

Jaro 2018 - 16. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Házená Uničov 23.3. 15:00
MHK Karviná - Luhačovice 23.3. 16:30
SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 23.3. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 23.3. 17:00
SK Žeravice - Vsetín 23.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 24.3. 17:00

Jaro 2018 - 15. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - SK Žeravice 16.3. 14:00
Házená Uničov - MHK Karviná 16.3. 16:00
Napajedla - Rožnov p.R. 16.3. 17:00
Vsetín - Pepino SKP F-M B 17.3. 11:30
Luhačovice - SKH Polanka n.O 17.3. 12:30
L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 17.3. 17:00

Jaro 2018 - 14. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - MHK Karviná 9.3. 15:00
SKH Polanka n.O - Házená Uničov 9.3. 16:30
Napajedla - L.Zubří 9.3. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Vsetín 9.3. 17:00
SK Žeravice - Luhačovice 9.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava 10.3. 17:00

Jaro 2018 - 13. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 2.3. 14:00
Házená Uničov - SK Žeravice 2.3. 16:00
MHK Karviná - SKH Polanka n.O 2.3. 16:30
Vsetín - Napajedla 3.3. 11:30
Luhačovice - Pepino SKP F-M B 3.3. 12:30
L.Zubří - Rožnov p.R. 3.3. 17:00

Jaro 2018 - 12. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 23.2. 15:00
Napajedla - Sokol Ostrava 23.2. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 23.2. 17:00
SK Žeravice - MHK Karviná 23.2. 18:00
Pepino SKP F-M B - Házená Uničov 24.2. 17:00
L.Zubří - Vsetín 24.2. 17:00

Podzim 2018 - 11. kolo - výsledky

Napajedla - Luhačovice 8.12. 17:00
TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov 8.12. 17:00
SK Žeravice - SKH Polanka n.O 8.12. 18:00
Vsetín - Rožnov p.R. 9.12. 14:30
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná 9.12. 16:00
L.Zubří - Sokol Ostrava 9.12. 17:00

Podzim 2018 - 10. kolo - výsledky

Luhačovice - L.Zubří 1.12. 12:30
Sokol Ostrava - Vsetín 1.12. 14:00
Házená Uničov - Napajedla 1.12. 16:00
MHK Karviná - TJ SOGOS Holešov 1.12. 16:30
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B 2.12. 16:30
Rožnov p.R. - SK Žeravice 2.12. 18:00

Podzim 2018 - 9. kolo - výsledky

Pepino SKP F-M B - SK Žeravice 24.11. 14:00
Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 24.11. 14:00
L.Zubří - Házená Uničov 24.11. 15:00
TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O 24.11. 17:00
Napajedla - MHK Karviná 24.11. 18:00
Vsetín - Luhačovice 25.11. 14:30

Podzim 2018 - 8. kolo - výsledky

Luhačovice - Sokol Ostrava 17.11. 12:30
SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov 17.11. 14:00
Házená Uničov - Vsetín 17.11. 15:00
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 17.11. 16:00
MHK Karviná - L.Zubří 17.11. 16:30
SKH Polanka n.O - Napajedla 17.11. 17:00

Podzim 2018 - 7. kolo - výsledky

Luhačovice - Rožnov p.R. 10.11. 12:30
Sokol Ostrava - Házená Uničov 10.11. 14:00
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B 10.11. 17:00
Napajedla - SK Žeravice 10.11. 18:00
Vsetín - MHK Karviná 11.11. 16:30
L.Zubří - SKH Polanka n.O 11.11. 17:00

Podzim 2018 - 6. kolo - výsledky

Házená Uničov - Luhačovice 3.11. 15:00
Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 3.11. 16:00
MHK Karviná - Sokol Ostrava 3.11. 16:30
Pepino SKP F-M B - Napajedla 4.11. 16:00
SKH Polanka n.O - Vsetín 4.11. 16:30
SK Žeravice - L.Zubří 4.11. 18:00

Podzim 2018 - 5. kolo - výsledky

Luhačovice - MHK Karviná 27.10. 12:30
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 27.10. 14:00
Házená Uničov - Rožnov p.R. 27.10. 17:00
Napajedla - TJ SOGOS Holešov 27.10. 17:00
Vsetín - SK Žeravice 28.10. 11:30
L.Zubří - Pepino SKP F-M B 28.10. 17:00

Podzim 2018 - 4. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Napajedla 13.10. 16:00
MHK Karviná - Házená Uničov 13.10. 16:30
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 13.10. 17:00
SK Žeravice - Sokol Ostrava 13.10. 18:00
SKH Polanka n.O - Luhačovice 14.10. 14:30
Pepino SKP F-M B - Vsetín 14.10. 16:00

Podzim 2018 - 3. kolo - výsledky

Luhačovice - SK Žeravice 6.10. 12:30
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 6.10. 14:00
Házená Uničov - SKH Polanka n.O 6.10. 15:00
MHK Karviná - Rožnov p.R. 6.10. 16:30
Vsetín - TJ SOGOS Holešov 7.10. 11:30
L.Zubří - Napajedla 7.10. 17:00

Podzim 2018 - 2. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - L.Zubří 29.9. 16:00
Napajedla - Vsetín 29.9. 17:00
Pepino SKP F-M B - Luhačovice 29.9. 17:30
SK Žeravice - Házená Uničov 29.9. 18:00
TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava 30.9. 10:30
SKH Polanka n.O - MHK Karviná 30.9. 14:30