Házená v TV

18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga muži SM

Jaro 2018 - 22. kolo - výsledky

Luhačovice - Napajedla 18.5. 12:30
Sokol Ostrava - L.Zubří 18.5. 14:00
Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 18.5. 15:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP F-M B 18.5. 16:30
SKH Polanka n.O - SK Žeravice 19.5. 14:30

Jaro 2018 - 21. kolo - výsledky

L.Zubří - Luhačovice 11.5. 14:00
Vsetín - Sokol Ostrava 11.5. 15:30
Napajedla - Házená Uničov 11.5. 17:00
TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná 11.5. 17:00
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 12.5. 16:00
SK Žeravice - Rožnov p.R. 12.5. 18:00

Jaro 2018 - 20. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Napajedla 4.5. 16:30
SK Žeravice - Pepino SKP F-M B 4.5. 18:00
Luhačovice - Vsetín 5.5. 12:30
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 5.5. 14:30
Házená Uničov - L.Zubří 5.5. 15:00

Jaro 2018 - 19. kolo - výsledky

Sokol Ostrava - Luhačovice 27.4. 14:00
Napajedla - SKH Polanka n.O 27.4. 17:00
TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice 27.4. 17:00
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R. 28.4. 16:00
Vsetín - Házená Uničov 28.4. 16:30
L.Zubří - MHK TAEDA Karviná 28.4. 17:00

Jaro 2018 - 18. kolo - výsledky

Házená Uničov - Sokol Ostrava 6.4. 15:00
Rožnov p.R. - Luhačovice 6.4. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Vsetín 6.4. 16:30
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 7.4. 16:00
SKH Polanka n.O - L.Zubří 7.4. 16:30
SK Žeravice - Napajedla 7.4. 18:00

Jaro 2018 - 17. kolo - výsledky

Luhačovice - Házená Uničov 30.3. 12:30
Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná 30.3. 14:00
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 30.3. 17:00
Napajedla - Pepino SKP F-M B 30.3. 17:00
Vsetín - SKH Polanka n.O 31.3. 14:30
L.Zubří - SK Žeravice 31.3. 17:00

Jaro 2018 - 16. kolo - výsledky

SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 23.3. 14:30
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice 23.3. 15:30
Rožnov p.R. - Házená Uničov 23.3. 16:00
Pepino SKP F-M B - L.Zubří 23.3. 16:00
TJ SOGOS Holešov - Napajedla 23.3. 17:00
SK Žeravice - Vsetín 23.3. 18:00