TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga muži JM

Jaro 2018 - 22. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - SKKP Brno B 18.5. 10:30
SHC Maloměřice B - Telnice 18.5. 13:00
Juliánov - Bohunice 18.5. 15:00
Ivančice - Sokol V. Meziříčí 18.5. 17:00
SK Kuřim - HBC Olomouc 18.5. 17:00
TJ D.Cerekev - Sokol II.Prostějov 18.5. 17:00

Jaro 2018 - 21. kolo - výsledky

SKKP Brno B - Juliánov 11.5. 15:30
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané 11.5. 16:00
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim 11.5. 17:00
Bohunice - Ivančice 11.5. 17:00
Telnice - TJ D.Cerekev 11.5. 17:00
HBC Olomouc - SHC Maloměřice B 11.5. 18:00

Jaro 2018 - 20. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - Juliánov 4.5. 10:30
SHC Maloměřice B - Sokol V. Meziříčí 4.5. 13:00
Sokol II.Prostějov - Telnice 4.5. 16:00
Ivančice - SKKP Brno B 4.5. 17:00
SK Kuřim - Bohunice 4.5. 17:00
TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 4.5. 17:00

Jaro 2018 - 19. kolo - výsledky

Juliánov - Ivančice 27.4. 15:00
SKKP Brno B - SK Kuřim 27.4. 15:30
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev 27.4. 17:00
Bohunice - SHC Maloměřice B 27.4. 17:00
Telnice - Sokol Kostelec na Hané 27.4. 17:00
HBC Olomouc - Sokol II.Prostějov 27.4. 18:00

Jaro 2018 - 18. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - Ivančice 6.4. 10:30
SHC Maloměřice B - SKKP Brno B 6.4. 13:00
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí 6.4. 16:00
SK Kuřim - Juliánov 6.4. 17:00
Telnice - HBC Olomouc 6.4. 17:00
TJ D.Cerekev - Bohunice 6.4. 17:00

Jaro 2018 - 17. kolo - výsledky

Juliánov - SHC Maloměřice B 30.3. 15:00
SKKP Brno B - TJ D.Cerekev 30.3. 15:30
Ivančice - SK Kuřim 30.3. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Telnice 30.3. 17:00
Bohunice - Sokol II.Prostějov 30.3. 17:00
HBC Olomouc - Sokol Kostelec na Hané 30.3. 18:00

Jaro 2018 - 16. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim 23.3. 10:30
SHC Maloměřice B - Ivančice 23.3. 13:00
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B 23.3. 16:00
Telnice - Bohunice 23.3. 17:00
TJ D.Cerekev - Juliánov 23.3. 17:00
HBC Olomouc - Sokol V. Meziříčí 23.3. 18:00

Jaro 2018 - 15. kolo - výsledky

Juliánov - Sokol II.Prostějov 16.3. 15:00
SKKP Brno B - Telnice 16.3. 15:30
Ivančice - TJ D.Cerekev 16.3. 17:00
SK Kuřim - SHC Maloměřice B 16.3. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané 16.3. 17:00
Bohunice - HBC Olomouc 16.3. 17:00

Jaro 2018 - 14. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - SHC Maloměřice B 9.3. 10:30
Sokol II.Prostějov - Ivančice 9.3. 16:00
Sokol V. Meziříčí - Bohunice 9.3. 17:00
Telnice - Juliánov 9.3. 17:00
TJ D.Cerekev - SK Kuřim 9.3. 17:00
HBC Olomouc - SKKP Brno B 9.3. 18:00

Jaro 2018 - 13. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - TJ D.Cerekev 2.3. 13:00
Juliánov - HBC Olomouc 2.3. 15:00
SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 2.3. 15:30
Ivančice - Telnice 2.3. 17:00
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov 2.3. 17:00
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané 2.3. 17:00

Jaro 2018 - 12. kolo - výsledky

Sokol Kostelec na Hané - TJ D.Cerekev 23.2. 10:30
Sokol II.Prostějov - SHC Maloměřice B 23.2. 16:00
Sokol V. Meziříčí - Juliánov 23.2. 17:00
Bohunice - SKKP Brno B 23.2. 17:00
Telnice - SK Kuřim 23.2. 17:00
HBC Olomouc - Ivančice 23.2. 18:00

Podzim 2018 - 11. kolo - výsledky

SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané 8.12. 15:30
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev 8.12. 16:00
Sokol V. Meziříčí - Ivančice 8.12. 17:00
HBC Olomouc - SK Kuřim 8.12. 18:00
Bohunice - Juliánov 9.12. 17:00
Telnice - SHC Maloměřice B 9.12. 17:00

Podzim 2018 - 10. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - HBC Olomouc 1.12. 13:00
Ivančice - Bohunice 1.12. 17:00
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí 1.12. 17:00
TJ D.Cerekev - Telnice 1.12. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov 2.12. 10:30
Juliánov - SKKP Brno B 2.12. 15:00

Podzim 2018 - 9. kolo - výsledky

SKKP Brno B - Ivančice 24.11. 15:30
Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice B 24.11. 17:00
HBC Olomouc - TJ D.Cerekev 24.11. 18:00
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané 25.11. 15:00
Bohunice - SK Kuřim 25.11. 17:00
Telnice - Sokol II.Prostějov 25.11. 17:00

Podzim 2018 - 8. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - Bohunice 17.11. 13:00
Sokol II.Prostějov - HBC Olomouc 17.11. 16:00
Ivančice - Juliánov 17.11. 17:00
SK Kuřim - SKKP Brno B 17.11. 17:00
TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí 17.11. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - Telnice 18.11. 10:30

Podzim 2018 - 7. kolo - výsledky

SKKP Brno B - SHC Maloměřice B 10.11. 15:30
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané 10.11. 17:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov 10.11. 17:00
HBC Olomouc - Telnice 10.11. 18:00
Juliánov - SK Kuřim 11.11. 15:00
Bohunice - TJ D.Cerekev 11.11. 17:00

Podzim 2018 - 6. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - Juliánov 3.11. 13:00
Sokol II.Prostějov - Bohunice 3.11. 16:00
SK Kuřim - Ivančice 3.11. 17:00
TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 3.11. 17:00
Sokol Kostelec na Hané - HBC Olomouc 4.11. 10:30
Telnice - Sokol V. Meziříčí 4.11. 17:00

Podzim 2018 - 5. kolo - výsledky

SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov 27.10. 15:30
Ivančice - SHC Maloměřice B 27.10. 17:00
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané 27.10. 17:00
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 27.10. 17:00
Juliánov - TJ D.Cerekev 28.10. 15:00
Bohunice - Telnice 28.10. 17:00

Podzim 2018 - 4. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - SK Kuřim 13.10. 13:00
Sokol II.Prostějov - Juliánov 13.10. 16:00
TJ D.Cerekev - Ivančice 13.10. 17:00
HBC Olomouc - Bohunice 13.10. 18:00
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí 14.10. 10:30
Telnice - SKKP Brno B 14.10. 17:00

Podzim 2018 - 3. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - Sokol Kostelec na Hané 6.10. 13:00
SKKP Brno B - HBC Olomouc 6.10. 15:30
Ivančice - Sokol II.Prostějov 6.10. 17:00
Juliánov - Telnice 7.10. 15:00
SK Kuřim - TJ D.Cerekev 7.10. 17:00
Bohunice - Sokol V. Meziříčí 7.10. 17:00

Podzim 2018 - 2. kolo - výsledky

Sokol II.Prostějov - SK Kuřim 29.9. 16:00
Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 29.9. 17:00
TJ D.Cerekev - SHC Maloměřice B 29.9. 17:00
HBC Olomouc - Juliánov 29.9. 18:00
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice 30.9. 10:30
Telnice - Ivančice 30.9. 17:00

Podzim 2018 - 1. kolo - výsledky

SHC Maloměřice B - Sokol II.Prostějov 22.9. 13:00
SKKP Brno B - Bohunice 22.9. 15:30
Ivančice - HBC Olomouc 22.9. 17:00
SK Kuřim - Telnice 22.9. 17:00
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané 22.9. 17:00
Juliánov - Sokol V. Meziříčí 23.9. 15:00