Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga starší dorostenci - M

jaro - 29. kolo - výsledky

TJ Sokol Centrum Haná - Házená L.Hustopeče nezadáno
Litovel - Rožnov p.R. 10.3. 15:00
Sokol Sokolnice - Bohunice 11.3. 14:00
TJ Sokol Horka n.M. - Vsetín 11.3. 14:30
Sokol Telnice - Zlín 11.3. 15:00
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov 11.3. 16:30
HBC Olomouc - Žeravice 11.3. 17:00

jaro - 28. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice nezadáno
Rožnov p.R. - Žeravice 26.5. 12:00
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O. 26.5. 15:00
Zlín - Sokol Sokolnice 27.5. 10:30
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná 27.5. 15:00
Bohunice - HBC Olomouc 27.5. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel 27.5. 15:00

jaro - 27. kolo - výsledky

Sokol Sokolnice - Házená L.Hustopeče nezadáno
SKH Polanka n.O. - Vsetín 19.5. 18:30
Žeravice - Bohunice 20.5. 10:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí 20.5. 12:30
TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R. 20.5. 15:00
Sokol Telnice - Sokol Juliánov 20.5. 15:00
HBC Olomouc - Zlín 20.5. 17:00

jaro - 26. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - HBC Olomouc nezadáno
Rožnov p.R. - Bohunice 12.5. 14:00
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice 12.5. 15:00
Zlín - Žeravice 12.5. 15:00
Litovel - SKH Polanka n.O. 12.5. 15:00
Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná 13.5. 13:30
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice 13.5. 15:00

jaro - 25. kolo - výsledky

Žeravice - Házená L.Hustopeče nezadáno
HBC Olomouc - Sokol Juliánov 5.5. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel 6.5. 12:30
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí 6.5. 14:00
Bohunice - Zlín 6.5. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O. 6.5. 15:00
Sokol Telnice - Vsetín 6.5. 15:00

jaro - 24. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - Bohunice nezadáno
Rožnov p.R. - Zlín 28.4. 09:30
Vsetín - Sokol Sokolnice 28.4. 12:00
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 28.4. 15:00
Litovel - Sokol Telnice 28.4. 15:00
Sokol Juliánov - Žeravice 29.4. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná 29.4. 15:00

jaro - 23. kolo - výsledky

Zlín - Házená L.Hustopeče nezadáno
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R. 22.4. 13:00
Žeravice - Sokol V. Meziříčí 22.4. 13:30
Sokol Sokolnice - Litovel 22.4. 14:00
HBC Olomouc - Vsetín 22.4. 15:00
Bohunice - Sokol Juliánov 22.4. 15:00
Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M. 22.4. 15:00

jaro - 22. kolo - výsledky

Rožnov p.R. - Házená L.Hustopeče nezadáno
Litovel - HBC Olomouc 14.4. 15:00
Sokol V. Meziříčí - Bohunice 14.4. 15:00
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná 15.4. 13:00
Sokol Juliánov - Zlín 15.4. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice 15.4. 15:00
Vsetín - Žeravice 15.4. 15:30

jaro - 21. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - Sokol Juliánov nezadáno
Zlín - Sokol V. Meziříčí 7.4. 15:00
Žeravice - Litovel 7.4. 17:00
HBC Olomouc - TJ Sokol Horka n.M. 8.4. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R. 8.4. 12:30
Bohunice - Vsetín 8.4. 15:00
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O. 8.4. 15:00

jaro - 20. kolo - výsledky

Sokol V. Meziříčí - Házená L.Hustopeče nezadáno
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov 24.3. 14:00
Litovel - Bohunice 24.3. 17:00
Vsetín - Zlín 25.3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice 25.3. 12:30
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice 25.3. 13:00
TJ Sokol Horka n.M. - Žeravice 25.3. 15:00

jaro - 19. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - Vsetín nezadáno
HBC Olomouc - SKH Polanka n.O. 17.3. 15:00
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná 18.3. 14:00
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M. 18.3. 15:00
Zlín - Litovel 18.3. 15:00
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí 18.3. 15:00
Sokol Telnice - Rožnov p.R. 18.3. 15:00

jaro - 18. kolo - výsledky

Litovel - Házená L.Hustopeče nezadáno
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí 3.3. 14:00
Sokol Telnice - Sokol Sokolnice 3.3. 18:00
Zlín - TJ Sokol Horka n.M. 4.3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 4.3. 12:30
SKH Polanka n.O. - Žeravice 4.3. 14:30
Vsetín - Sokol Juliánov 4.3. 15:00

jaro - 17. kolo - výsledky

Házená L.Hustopeče - TJ Sokol Horka n.M. nezadáno
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná 24.2. 10:00
Sokol V. Meziříčí - Vsetín 24.2. 15:00
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R. 25.2. 14:00
Bohunice - SKH Polanka n.O. 25.2. 15:00
Sokol Juliánov - Litovel 25.2. 15:00
HBC Olomouc - Sokol Telnice 25.2. 15:00